Spoločnosť Apple dnes oznámila, kedy sa bude konať obľúbená konferencia WWDC 2015 určená pre vývojárov spojená s Keynote na jej začiatku, na ktorej by mal byť predstavený nový operačný systém iOS 9 či možno ďalšie novinky (aj keď nie produkty). Konať sa bude od 8. do 12. júna v obľúbenom Moscone West v San Franciscu.

WWDC 2015

Apple nás dnes informovalo o tom, kedy sa dočkáme ďalšej konferencie. Tentokrát ide o každoročnú WWDC 2015 určenú pre vývojárov, ktorá je spojená s Keynote, na ktorej by sme mali uvidieť iOS 9 či iné novinky. Spoločnosť Apple bude túto konferenciu organizovať v priebehu júna a to konkrétne od 8-12. Pokiaľ máte záujem prihláste sa do 17. apríla!

- Reklama -

Celej WWDC sa zúčastní viacej ako 1000 Apple inžinierov, bude tu k dispozícií viac ako 100 technických prednášok spojenými s cvičeniami, no a taktiež tu budú vyhlásené Apple Design Awards! Každý jeden registrovaný vývojár, ktorý by sa chcel tejto konferencie zúčastniť sa musí prihlásiť do 17. apríla. Je to hlavne preto, pretože o túto konferenciu je vo svete neuveriteľne veľký záujem a patrí medzi tie najlepšie svojho druhu. Aj keď  vstupenka stojí 1599$, niečo podobné sa predsa koná len raz za rok tak prečo nie!

wwdc_2014_wallpaper_for_iphone__ipad__and_mac_by_ccard3dev-d7cvvua

Zdroj: macrumors.com

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.