Aj keď možno trochu nečakane, Apple prednedávnom ohlásil prvý tohtoročný Apple Keynote event, počas ktorého nám zrejme predstaví MacBook Air s 12″ retina displejom, novinky a funkcie + ďalšie informácie ohľadom hodiniek Apple Watch. Akcia je už za 4 dni a Yerba Buena, v ktorej prebehne sa na ňu už vo veľkom pripravuje!

Akcia

Ako všetci dobre poznáme spoločnosť Apple dá si záležať naozaj na každom jednom detaile, čo v praxi znamená, že aj hala, v ktorej má prebiehať ďalšia mediálna konferencia, musí byť pripravená do posledného detailu. Apple už napríklad vylepuje plagáty s logom Apple, ktoré majú v podstate rovnaký motív, ako sa nachádzal na novinárskej pozvánke na akciu.

Okrem toho, že na prednej strane sa vo veľkom vylepujú plagáty, na strane zadnej vznikol akýsi záhadný stánoček. Zatiaľ presne nevieme, na čo bude tento stánoček slúžiť, no myslíme, si, že sa v ňom budú nachádzať testovacie kusy hodiniek Apple Watch, ktoré si budú môcť novinári po konferencií vyskúšať priamo na svojich zápästiach. Rovnako by sa tam mohli nachádzať aj nové MacBooky Air s 12″ retina displejom či iné zariadenia, ktoré by Apple mohlo už za 4 dni teoreticky predstaviť. Je to však stále všetko len v rovine úvah a je možné, že žiaden nový MacBook neuvidíme. Apple nám možno len prezradí viac o hodinkách Apple Watch. Ale kto vie, nechajme sa prekvapiť! 🙂

Zdroj: cultofmac.com

Prečítajte si tiež  5 APLIKÁCIÍ, KTORÉ SÚ TERAZ ÚPLNE ZADARMO!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.