Či už pracujete z domu alebo kancelárie, niektoré programy nevyhnutne potrebujete na plnenie svojich každodenných povinností. Microsoft Office je základný balík programov na zvýšenie produktivity od spoločnosti Microsoft, ktorý v sebe spája všetko od spracovania textu, cez tvorbu rozpočtov, až po vytváranie prezentácií s grafmi a ďalšie.

Veľa ľudí má tento balík načierno stiahnutý z internetu, prípadne sa pokúša používať lacné alternatívy, ktoré však za veľa nestoja. Dobrou správou preto je, že Microsoft Office Professional Plus 2021 teraz kúpite v 62 % zľave len za 25,6 € (s kódom „GG62„). Rovnako si môžete zaobstarať tento balíček programov aj pre počítače Mac. Nesie tu názov Microsoft Office Home & Business 2021 a je o málo drahší. Po kliknutí na tento odkaz a zadaní kódu GG62 pri objednávke, ho získate už od 29,7 €.

A nie sú to všetky zľavy, v rámci ktorých môžete nahradiť svoj pirátsky softvér za legálne riešenie. Po zadaní kódu GG50 do objednávky získate operačný systém Windows 10 len za 7,69 €, alebo rovno modernejší operačný systém Windows 11 za 11,7 €. Na GoDeal24 sa skrátka nakupovať oplatí.

Microsoft Office získate až so 62 % zľavou (s kódom „GG62„)

Aj Windows je v extrémnych zľavách (s kódom „GG50„)

Prečítajte si tiež  MacBook Air 15" kúpite v zľave o stovky eur lacnejšie. Má špičkový výkon, krásny displej a kompaktný dizajn

Kúpte si balík a získajte lepšiu cenu (s kódom „GG62„)

Až 50 % zľavy na ďalšie produkty Windows a Office (s kódom „GG50„)

 Ďalšie PC nástroje za fantastické ceny 

Windows
Zdroj: GoDeal24

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -