Čistý dizajn 

Vývojári a dizajnéri zapracovali vo Windowse 11 na novom minimalistickom a čistejšom dizajne. Dosiahli to za pomoci pastelových odtieňov, oblejších okrajov v Exploreri, modernejších ikoniek a kompletne prepracovanej ponuke Štart, ktorá posúva celý vizuálny zážitok na úplne inú úroveň. 

Podpora pre Android 

Operačný systém bude tiež podporovať aplikácie pre Android, ktoré si budete môcť stiahnuť priamo z obchodu Microsoft Store. V praxi to znamená, že odteraz budete môcť používať apky pre Android aj v natívnom operačnom systéme bez toho, aby ste si museli inštalovať ďalšie apky od vývojárov tretích strán.

Dokonalé prispôsobenie vďaka widgetom 

Ďalšou pozoruhodnou zmenou vo Windows 11 sú miniaplikácie. Pamätáte si na widgety, ktoré sme milovali v operačnom systéme Windows Vista niekoľko rokov dozadu? Teraz si ich môžete vychutnať znova a to v oveľa väčšom množstve priamo z panela úloh vo Windowse 11. Podporujú tiež plnú presonalizáciou, aby ste si používanie prispôsobili presne podľa svojich predstáv.

Multitasking je jednoduchší 

Nová funkcia s názvom Snap Groups a Snap Layouts umožňuje používateľom vidieť všetky aplikácie, ktoré práve používate na paneli úloh. Výsledkom sú lepšie možnosti multitaskingu ako aj bezproblémový prechod z jedného monitora na druhý.

Bezplatný upgrade z Windows 10

Ak vás zaujíma, koľko bude stáť Windows 11, teraz prichádza ta najlepšia časť. Ako už bolo avizované aj vyššie, pokiaľ používate Windows 10, upgrade bude úplne bezplatný. Postačí vám teda kliknúť na tlačidlo Aktualizovať a všetko prebehne úplne automaticky.

No a pokiaľ tento operačný systém ešte nemáte, respektíve nepožívate jeho oficiálnu licenciu, internetový predajca GoDeal24.com vám ponúka najlepšie ponuky bezpečných, bezproblémových a ekonomických riešení pre softvér Windows 10.

Získajte Windows 10 hneď teraz. Stojí len 7,35 €

S víziou ponúknuť každému zákazníkovi najvýhodnejšou ponuku softvérových produktov poskytuje GoDeal24.com neuveriteľne nízke ceny. Môžete si tiež vychutnať výnimočný zákaznícky servis a podporu pre bezproblémový nákup.

Získajte bezplatnú aktualizáciu na Windows 11 a – 45% zľavu na ostatné produkty s kódom: EBS45

Prečítajte si tiež  Letecká spoločnosť klamala mužovi o tom, kde je jeho batožina. Prezradil ju AirTag

Získajte – 60% zľavu na balíky Windows 10. Kód kupónu je: EBS60

Viac nástrojov pre váš počítač

Vychutnajte si teda tú najlepšiu skúsenosť pri bezplatnej aktualizácii systému na Windows 11 po nákupe operačného systému Windows 10 od Godeal24. Zákaznícke služby (service@godeal24.com) sa vám vždy budú snažiť pomôcť, aby ste vyriešili všetky problémy alebo mali nezodpovedané otázky. Začnite teda nakupovať a využite všetky vyššie uvedené zľavy ešte dnes. Ponuka je totiž časovo limitovaná.

Článok vznikol v spolupráci s godeal24.com. Ďakujeme za podporu.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here