Čakanie sa skončilo. Spoločnosť Apple usporiadala konferenciu WWDC 2023, a fanúšikom sa už zbiehajú sliny nad novými aktualizáciami. V krátkosti Apple oznámil operačné systémy iOS 17, iPadOS 17, macOS 14 Sonoma a ďalšie, ktoré majú za cieľ navždy zmeniť svet biznisu a zábavy.

Problémom je ale to, že ich súčasťou nie je softvér na efektívnu prácu s PDF dokumentami. Presne preto budete potrebovať UPDF, ktorý teraz získate v akcii. Je to ideálny program na editovanie PDF, ktorý si bude perfektne rozumieť aj s novými systémami. A čo je najlepšie, využívať ho môžete tri mesiace zadarmo a navyše získate až 56 % zľavu na UPDF.

10 dôvodov, prečo potrebujete UPDF pre svoj nový Mac a iOS

Hoci posledné aktualizácie obsahujú hodnotné vylepšenia súvisiace s prácou s PDF dokumentmi, ako napríklad rýchle a jednoduché vypĺňanie formulárov, stále je tu veľa veci, na ktoré budete potrebovať samostatný softvér. Tu je desať rozumných dôvodov, prečo potrebujete UPDF. Posledný je ten najdôležitejší.

1. Pohodlná úprava PDF na cestách

Každý kto pracuje s PDF dokumentmi vie, aké náročná môže byť ich úprava, pokiaľ nemá vo svojom počítači príslušný softvér. A keďže Apple nemá žiadne natívne riešenie v podobe vstavanej aplikácie, budete sa musieť spoľahnúť na riešenie od vývojárov tretích strán.

S UPDF môžete jednoducho upravovať texty a obrázky v PDF doma, ale aj na cestách. Program podporuje všetky funkcie úprav, ktoré by ste mohli za normálnych okolností potrebovať. Patrí medzi ne pridávanie a odstraňovanie textu a obrázkov, orezávanie, otáčanie, extrahovanie, nahrádzanie obrázkov a oveľa viac.

UPDF
Zdroj: UPDF

2. Efektívne prezentujte svoj názor pomocou prémiových nástrojov na tvorbu poznámok

Pri čítaní a anotovaní PDF súborov je jednou z najdôležitejších vecí dostupnosť ideálnych anotačných nástrojov. Tie pomáhajú čo najlepšie vyjadriť / zobraziť náš názor prostredníctvom poznámok. Nové Apple zariadenia podporujú viaceré anotačné nástroje, no nie úplne všetky.

Naopak, UPDF je vybavený takmer každou takouto funkciou vrátane podčiarkovania, zvýrazňovania, prečiarknutia, pridávania komentárov, nálepiek a ďalších. Okrem toho stojí za to využiť aj viaceré režimy čítania (text môžete prechádzať v rôznych rozloženiach stránky). UPDF Podporuje aj jednostránkové zobrazenie, dvojstránkové zobrazenie či posúvanie na dve strany.

UPDF
Zdroj: UPDF

3. Zabezpečte svoje súbory, aby ste si zaistili maximálne súkromie

Pomocou UPDF pre Mac alebo iOS môžete do PDF pridať heslo a chrániť tak súbory pred otvorením, kopírovaním, tlačou alebo úpravou. Rovnako je v aplikácii pre iOS k dispozícii „bezpečnostný priestor“, do ktorého môžu ľudia umiestniť svoje dokumenty, ako sú súbory PDF, videá, obrázky, dokumenty atď. a uzamknúť ich pomocou svojho Face ID alebo prístupového kódu, aby sa zabránilo neoprávnenému prístupu. Údaje môžete zabezpečiť aj tým, že zabránite tlači alebo kopírovaniu z PDF v mobile.

Prečítajte si tiež  Recenzia: TV Program pre Slovensko

4. Jednoduché vypĺňanie formulárov a podpisovanie PDF súborov

Verzie UPDF pre počítače Mac aj iOS podporujú vypĺňanie a podpisovanie formulárov. V režime Reader systém automaticky rozpozná vyplnitelné miesta, čo vám umožní jednoducho vyplniť formulár. Okrem toho si môžete v UPDF prispôsobiť aj elektronický podpis a pridať ho do ľubovoľného PDF súboru. Softvér tiež umožňuje zmeniť farbu podpisu.

5. Vykonávajte inteligentné konverzie pomocou OCR s podporou umelej inteligencie

UPDF podporuje technológiu AI-Powered OCR na inteligentnú konverziu naskenovaných PDF súborov. Vďaka tomu získate možnosť vykonávať úlohy bez ľudskej chyby, zabezpečíte si úplnú presnosť pri práci s dokumentami a ďalšie výhody.

Softvér podporuje konverziu PDF súborov do 14 rôznych formátov a jeho technológia OCR dokáže rozpoznať 38 rôznych jazykov. Vďaka výkonu umelej inteligencie môžete preložiť text z naskenovaného dokumentu do požadovaného jazyka. UPDF skrátka otvára nové možnosti, ako sa zbaviť fyzických papierovačiek.

UPDF
Zdroj: UPDF

6. UPDF ponúka extrémny výkon a nízku záťaž na zariadenie

Väčšina PDF aplikácií pre iOS, alebo softvérov pre Mac, sú náročné na pamäť a po nainštalovaní vykonávajú funkcie pomaly a narúšajú výkon zariadenia. To však nie je prípad UPDF.

Je to jedna z najdostupnejších aplikácií s veľkosťou len 76,2 MB. A aj keď nezaberá veľa miesta, zabezpečuje vysokú rýchlosť aj pri otváraní nadmerne veľkých PDF súborov – vďaka tomu budete oveľa produktívnejší.

7. Nie je potrebné kupovať nový softvér pre každé zariadenie

Väčšina aplikácií na trhu umožňuje pracovať na jednom zariadení z jedného účtu. UPDF vám však umožňuje prekročiť tieto limity a získať jednu licenciu pre štyri zariadenia (2 stolové počítače a 2 mobilné telefóny). S touto jedinou licenciou získate prístup k jednému prémiovému účtu UPDF, ktorý môžete bez akýchkoľvek ťažkostí používať z dvoch zariadení Mac a dvoch iPadov alebo iPhonov súčasne.

8. Zákaznícka podpora 

Stretávate sa pri používaní softvéru s nejakými problémami? Máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu alebo kompatibility? Nemusíte sa obávať; UPDF ponúka super-pohotový zákaznícky servis, ktorý sa o vás postará. S radosťou vám odpovedia na každú vašu otázku, prípadne pomôžu, pokiaľ budete mať nejaký problém.

9. Ultra-kompatibilný softvér

UPDF je ultra-kompatibilná aplikácia, ktorá dobre funguje ako na macOS 14 s procesormi radu M, tak aj s iPhonmi či iPadmi s operačnými systémami iOS 17 a iPadOS 17. UPDF funguje aj v systémoch Android a Windows. Vďaka tomu vám nebude robiť problémy žiadna platforma.

Ďalšou vecou, ktorá UPDF odlišuje od iných konkurenčných aplikácií a softvéru pre úpravu PDF dokumentov, ako sú Adobe Acrobat a PDF Expert, je jeho jednoduché používanie. Možno to pripísať používateľsky prívetivému rozhraniu, ktorým disponuje. Navyše sú tu funkcie, ktoré v iných programoch nenájdete. Medzi jedinečné vlastnosti patrí dostupnosť nálepiek s poznámkami, pravidelné aktualizácie, konverzia PDF do 14 formátov, skvelé hodnotenia od zákazníkov, pohotová podpora a ďalšie.

Prečítajte si tiež  Na iOS a iPadOS prichádza nový grafický editor Pixelmator Photo
UPDF
Zdroj: UPDF

10. Cenovo dostupné riešenie

Licenciu UPDF môžete získať za prijateľnú cenu a používať ju na štyroch zariadeniach Mac, iOS, Windows a Android. V súčasnosti UPDF ponúka dva cenové plány, ročný a trvalý. V rámci nich môžete neobmedzene využívať všetky funkcie, získate až 10 GB úložiska na cloude UPDF a taktiež môžete ukladať dokumenty bez vodoznaku. Je tu pre vás navyše akcia, v ktorej môžete využiť zľavu až 56% na UPDF.

Zhrnutie

Zariadenia Apple sú známe komfortom, ktorý ponúkajú používateľom, a každá nová aktualizácia alebo uvedenie na trh prichádza s výnimočnými funkciami. To isté platí aj pre nedávno predstavené operačné systémy Apple iOS 17, iPadOS 17 a macOS 14 Sonoma.

UPDF je zameraný na to, aby bol tým najuniverzálnejším programom pre prácu s PDF dokumentami, pričom do jeho používania je vložená práve jednoduchosť, s akou pracujete s Apple produktami. Pokiaľ teda nemáte dobrý program na prácu s PDF, toto je možnosť, ako vyskúšať niečo nové, niečo čo skutočne funguje.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -