Nikto nie je rád, keď musí platiť. Tých pár € za appky, ktoré bežne využívame nás ale predsa len z biedy nevytrhnú. Čo však pýtať 1099,99€ za aplikáciu? No, to je už odvážne, špeciálne keď je v podstate nezmyselná. Jej používatelia si ju ale určite môžu dovoliť.

1099,99€ za aplikáciu? U Brabusu áno

Pokiaľ ste naozaj bohatý, pravdepodobne nepatríte medzi tých, ktorí hľadia na cenu. Avšak, v tomto prípade si možno všimnete, že vám zmizlo z virtuálnej peňaženky o čosi viac peňazí. Konkrétne 1099,99€ za aplikáciu, ktorú ste si kúpili ku svojmu luxusnému Mercedesu. Teda Brabusu. Dvorný úpravca týchto luxusných nemeckých vozidiel nerobí len extrémne výkonnostné vylepšenia či upravený bodykit. Ako sa ukazuje, medzi jeho hobby patria aj aplikácie v AppStore.

- Reklama -

Je ich tu hneď niekoľko a v podstate každá dokáže niečo iné. Vybrali sme len jednu, pretože všetky stoja rovnako. 1099,99€ za aplikáciu je predsa len trochu prestrelená cena. Minimálne pre bežného Slováka. Bežný Slovák ale nebude vlastniť najnovší Brabus, ktorý aplikáciu podporuje takže to je vlastne nepodstatné.

‎BRABUS Remote for W222 iBusiness
‎BRABUS Remote for W222 iBusiness
Developer: BRABUS
Price: $999.99
  • ‎BRABUS Remote for W222 iBusiness Screenshot
  • ‎BRABUS Remote for W222 iBusiness Screenshot
  • ‎BRABUS Remote for W222 iBusiness Screenshot
  • ‎BRABUS Remote for W222 iBusiness Screenshot

Ak vás zaujíma, čo táto predražená aplikácia dokáže, prekvapíme vás. Nedokáže takmer nič. Ide vlastne o digitálny ovládač, pomocou ktorého môžete napríklad zapnúť či vypnúť obrazovku na zadnom sedadle vozidla. To ale nie je všetko. Môžte si prepnúť aj zdroj. Pokiaľ budete mať chuť na Apple TV, jediným dotykom na obrazovku vášho iPhonu sa rýchlo spustí. Ak príde na filmy, jednoducho cez iPhone prepnete na DVD.

Tak isto sa tu nachádza talčidlo MAC (pravdepodobne ovláda iMac zabudovaný niekde vo vozidle), ktorý sa premieta tak isto na zadnú opierku. Aby sme nezabudli, na aplikácií je napísané číslo W222. Patrí aktuálnej generácií Mercedesu-Benz triedy S v brutálnej úprave.

1099,99€ za aplikáciu? Navyše je skoro nezmyselná. - svetapple.sk
1099,99€ za aplikáciu? Navyše je skoro nezmyselná. – svetapple.sk

Na prvý pohľad je teda suma 1099,99€ za aplikáciu totálne nezmyselná a prehnaná. Akonáhle sme vám ale ozrejmili “ako veľa” s touto prelomovou appkou dokážete, je to asi stále rovnaký nezmysel ako pred chvíľou. V Brabuse ale vedia, že ten kto má 200 000€ na úpravu svojho luxusného Mercedesu, nebude mať problém s aplikáciou za “nejakých tisíc eur”. Takto sa zarába na blbosti. Well Done! 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.