Dnes ti opäť prinášame 3 aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ešte predtým, než sa do toho pustíme, by sme ťa chceli upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

1. Video Measure

Video Measure ti umožní cez hľadáčik kamery zobraziť dĺžku a výšku určitého objektu, na ktorý mieriš kamerou. Vďaka tejto aplikácii môžeš ľahko merať čokoľvek čo ťa napadne. Aplikácia je teraz zadarmo, len blbne plug-in. Aplikácia sa napríklad hodí stavbárom alebo architektom na uľahčenie ich práce.

- Reklama -

2. getGIF

Vyhľadávaj a zdieľaj animované GIFy behom okamihu s aplikáciou getGIF. Tiež môžeš využiť widget a mať neustále prehľad o nových GIFoch. S touto aplikáciou budeš mať stále prístup k trendovým a populárnym Gifom a môžeš neustále preskúmavať vami zvolenej kategórie (celebrity, emócie, reakcie, hudba a pod.).

3. Retro Maker

No a na koniec tu máme niečo pre tých, ktorí si radi upravujú svoje fotografie. Retro Maker je fajnovým fotoeditorom, v ktorom si môžeš zvoliť rôzne filtre a efekty a urobiť z tvojich snímok jedinečné a unikátne fotografie. Aplikácia ti ponúka presne 360 filtrov a efektov, ktoré sú roztriedené do 10 odlišných tematických kategórií.

 

 

 

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here