V tomto článku ti prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu so zľavou. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť za pôvodnú cenu za hodinu, deň či týždeň. Náš dnešný rebríček sa bude trochu líšiť od tých ostatných. Keďže sa blíži Halloween tak sme si aj my pripravili niečo špeciálne. 

1. Grim Fandango Remastered

Prerobená adventúra pre iOS odohrávajúca sa v posmrtnom živote, kde budeš riešiť sprisahania a zachraňovať duše na ceste do večných lovíšť. Hra ťa určite dostane a nebudeš ju chcieť vypnúť.

2. Forgotten Memories

Keďže sa blíži ten Hallowen tak tu pre teba máme druhú strašidelnú hru. Forgotten Memories je hororová hra, v ktorej bude tvojou úlohou prežiť.

3. Lost Within

No a nakoniec posledná hororová hra. Lost Within je hra, ktorá ťa určite vystraší. Tvojou úlohou bude utekať pred zlými monštrami a samozrejme prežiť.

‎Lost Within
‎Lost Within
Developer: AMZN Mobile LLC
Price: $3.99

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here