V tomto článku ti prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu v zľave. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť za pôvodnú cenu za hodinu, deň či týždeň.

1. Nanosaur 2

Pri tejto hre sa prenesieš naspäť do čias, kedy ešte na našej planéte boli dinosaury, avšak niečo je tu trochu inak. Nanosaur 2 je hra s nádychom sci-fi. V hre lietaš na dinosaurovi, ktorý má na svojom tele pripevnenú zbraň a ty sa s pomocou svojho dinosaura snažíš bojovať proti nepriateľským líniám. Jednoduché ovládanie hry a dobrá grafika je veľké plus.

- Reklama -

Pôvodná cena aplikácie: 3.99€

Cena aplikácie po zľave: 0.99€

Nanosaur 2 si môžeš stiahnuť priamo tu! 

iPhone Screenshot 5iPhone Screenshot 4

2. Enigmo Deluxe

Ak rád riešiš rôzne problémy, tak táto hra potrápi tvoje mozgové závity. Enigmo Deluxe je logická hra, v ktorej sa snažíš dostať vodu z jednej nádržky do druhej. To však nie je také jednoduché. Musíš byť vynaliezavý a použiť všetky prostriedky, ktoré ti hra ponúkne na to, aby si vodu dopravil tam, kde máš. Hra ti ponúkne veľké množstvo levelov, takže ťa tak skoro neomrzí.

Pôvodná cena aplikácie: 2.99€

Cena aplikácie po zľave: 0.99€

Enigmo Deluxe si môžeš stiahnuť priamo tu!

iPad Screenshot 1iPad Screenshot 2

3. Warhammer 40,000

Náš dnešný rebríček zakončime zaujímavou sci-fi strielačkou. Warhammer 40,000 ti ponúkne veľa misií. V hre sa snažíš dostať do nejakého cieľa, to však nebude také ľahké, po ceste budeš musieť čeliť rôznym prekážkam a príšerám. Stiahni si túto skvelú hru a vyskúšaj sám, či sa ti bude páčiť. Aj tá zľava stojí za vyskúšanie.

Pôvodná cena aplikácie: 4.99€

Cena aplikácie po zľave: 2.99€

Warhammer 40,000 si môžeš stiahnuť priamo tu! 

iPhone Screenshot 4iPhone Screenshot 2

 

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.