Dnes ti opäť prinášame 3 aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ešte predtým, než sa do toho pustíme, by sme ťa chceli upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

1. Cloud Hub

Cloud Hub je prehľadnou čítačkou dokumentov a správcom pre iOS platformu. Umožní ti sťahovať a uploadovať súbory z cloudových služieb (Box, Dropbox, Drive, iCloud). So všetkými súbormi, ktoré máš uložené v aplikácii, môžeš manipulovať, premenovávať ich alebo odstraňovať. Môžeš si prezerať všetky bežné súbory ako PDF, PNG, JPG, MP4, iWork, MS Office a ďalšie. Svoje súbory môžeš zdieľať aj cez sociálne siete.

- Reklama -

2. Translate Safari

Translate Safari je praktickou nadstavbou pre Safari. Táto aplikácia ti umožní ľahko preloží a nahlas prečíta zvolenú webovú stránku v Safari. Aplikácia zahŕňa veľké množstvo podporovaných cudzích jazykov a automaticky ti ukáže originál a aj preloženú stránku. TranslateSafari vie nahlas čítať vo viac ako 30 svetových jazykov a skvelou správou je, že číta aj v slovenskom jazyku!

‎Translate for Safari
‎Translate for Safari

3.Photo Wonder

No a na koniec tu pre teba máme aplikáciu, ktorá sa už raz v našom rebríčku umiestnila.Photo Wonder je výkonný foto editor, ktorý ponúka prehľadné užívateľské rozhranie, ktoré bolo vytvorené pre rýchlu editáciu tvojich snímok. Aplikácia automaticky ukladá tvoj pokrok v editácii, takže môžeš kedykoľvek zatvoriť aplikáciu a pokračovať kedykoľvek sa ti zachce. S Photo Wonderom budeš mať úplnú slobodu pri úprave tvojich snímok za pomocou filtrov, efektov, farieb, rámčekov a fontov.

‎Photo Wonder
‎Photo Wonder
Developer: Xin Guo
Price: Free+

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.