Dnes ti opäť prinášame 3 aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ešte predtým, než sa do toho pustíme by sme ťa chceli upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

1. GoodWeather

Na začiatok tu máme niečo pre tých, ktorí chcú vedieť podrobne, aké bude počasie. Ak patríš medzi nich tak aplikácia GoodWeather je pre teba ako stvorená. Jej sympatický design ťa hneď osloví. Táto aplikácia ti dá každodenne podrobné informácie o počasí, vetre, tlaku a ostatných dôležitých informáciach.

- Reklama -

2. Tales from the Dragon Mountain

Ďalej máme v našom dnešnom rebríčku zaujímavú adventúru. V hre Tales from the Dragon Mountain budeš chodiť po zaujímavo spracovanom fantasy svete a hľadať rôzne predmety. Keď ich nájdeš všetky, posunie ťa to do ďalšej úrovne hry. Tak si ju stiahni a objav celý fantasy svet.

3. WidgeTunes

No a na koniec tu máme niečo pre milovníkov hudby. Ak chceš prehľadnejšie a jednoduchšie listovať v tvojom playliste, tak si určite stiahni aplikáciu WidgeTunes. Zjednoduší ti ovládanie a ty budeš môcť mať väčší pôžitok z hudby. Aplikácia je tiež aj pre Apple Watch.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.