Dnes ti opäť prinášame 3 aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ešte predtým, než sa do toho pustíme, by sme ťa chceli upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

1. NoLocation

S každou fotografiou, ktorú odfotíš iPhonom, sú ukladané dáta o mieste, kde bola fotografia urobená. V momente, kedy tvoje snímky zdieľaš na internete, môže každý vidieť, kde presne si snímku zhotovili. NoLocation ti môže pomôcť odstrániť tieto dáta a potom zdieľať bez udania lokácie obstarania.

- Reklama -

2. Top Scanner

Ďalšia super aplikácia, ktorá je určená na skenovanie rôznych dokumentov. S jej pomocou si budeš môcť naskenovať rôzne obrázky, recepty, papierové poznámky, náčrtky či akýkoľvek iný typ dokumentu a uložiť ich vo formáte PDF.

3.Rocky Finance

Rocky Finance je moderná aplikácia pre osobnú správu tvojich financií. Do tejto aplikácie si môžeš ľahko pridávať denné a mesačné výdavky, čo sa naozaj hodí v momente, keď robíš nejaké finančné rozhodnutia. Aplikácia ponúka základné kategórie, do ktorých si môžeš pridávať finančné čiastky. Rocky Financie ti zobrazí, ktorú kategóriu si percentuálne prekročil a mnoho ďalších praktických funkcií. Maj prehľad a kontrolu nad svojimi výdavkami.

The app was not found in the store. 🙁

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.