V tomto článku ti prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu v zľave. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť za pôvodnú cenu za hodinu, deň či týždeň.

1. KAMI

Tento rebríček začneme s jednou zaujímavou puzzle hrou menom KAMI. Ak rád riešiš problematické alebo logické úlohy, táto hra je presne pre teba. KAMI je logická hra, ktorá trochu pripomína origami. Hra určite potrápi tvoje mozgové závity. Tak si stiahni túto hru a začni hrať.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: KAMI – State of Play Games

Pôvodná cena: 1.99€

Cena po zlacnení: 0.99€

2. Procreate Pocket

Ak si rád kreslíš a si nádejný maliar tak táto aplikácia je určite pre teba. Procreate Pocket je jednoduchá aplikácia na kreslenie. Ponúkne veľa možností ako budeš môcť zachytiť víziu, čo máš práve v tom momente v hlave. Aplikácia dokáže spolupracovať aj s Apple Watch.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Procreate Pocket – Savage Interactive Pty Ltd
Pôvodná cena: 2.99€

Cena po zlacnení: 0.99€

3. The Robot Factory

A  náš rebríček zakončime touto zaujímavou aplikáciou. V hre si môžeš stavať robotov podľa toho, ako len chceš, nemusíš klásť medze svojej fantázii. Potom s robotmi, ktoré si vytvoríš, budeš môcť plniť rôzne misie. Je to veľmi zábavná hra a určite ťa pobaví.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: The Robot Factory by Tinybop – Tinybop Inc.
Pôvodná cena: 2.99€

Cena po zlacnení: 0.99€

Prečítajte si tiež  3 dôvody, prečo by si si mal kúpiť novú Nokiu 3310
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.