V tomto článku ti prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu v zľave. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť za pôvodnú cenu za hodinu, deň či týždeň.

1. Deemo

Deemo je skvele spracovaná záhadná a mystická hra, ktorá sa ti bude určite páčiť ak máš rád hudbu. V hre postupuješ ďalej po hraní na hudobných nástrojoch. V hre ťa bude sprevádzať malé dievča, ktoré ti bude dávať rady.

iPhone Screenshot 3

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Deemo – Rayark Inc.

Pôvodná cena: 1.99€

Cena po zlacnení: 0.99€

2. Adventures of Poco Eco

Adventures of Poco Eco je veľmi pekne spracovaná hra. Pri hre si budeš môcť oddýchnuť a relaxovať pri dobrej hudbe. V hre budeš skúmať rôzne svety a zákutia herného sveta. Tak si stiahni túto super hru a vyskúšaj si ju sám.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Adventures of Poco Eco – Lost Sounds: Experience Music and Animation Art in an Indie Game – POSSIBLE GAMES Kft.

Pôvodná cena: 2.99€

Cena po zlacnení: 1.99€

3. SoundScaper

Pomocou tejto aplikácie môžeš ľahko experimentovať s vytváraním nových a neobvyklých zvukov. Pre zvukárov a záujemcov o vytváranie nových melódii alebo experimentálnu elektronickú hudbu s filtrovaním a miešaním až troch zvukov, môžeš vytvárať vynikajúce zvukové podnety. S úplnou kontrolou MIDI je táto aplikácia veľmi pohodlná na používanie pre tvorbu zvuku v reálnom čase a pri živom vystúpení.

iPad Screenshot 1

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: SoundScaper – An experimental sound mini lab – iMusicAlbum

Pôvodná cena: 7.99€

Cena po zlacnení: 4.99€

Prečítajte si tiež  iOS 18 prinesie prvú umelú inteligenciu od Apple. Naučí sa po slovensky?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.