V tomto článku ti prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu v zľave. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť za pôvodnú cenu za hodinu, deň či týždeň.

1. Resume Designer Pro

Ak si potrebuješ urobiť pekný a prehľadný životopis tak aplikácia Resume Designer Pro ti s tým určite pomôže. Aplikácia ti ponúkne množstvo rôznych šablón, do ktorých si potom už len vypíšeš svoje údaje, ktoré chceš poslať.

- Reklama -

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Resume Designer Pro – Akkad

Pôvodná cena: 6.99€

Cena po zlacnení: 0.99€

2. Clipboard Peek

Aplikácia Clipboard Peek je jednoduchý, praktický a dobre spracovaný widget, ktorý ti bude ukazovať obsah tvojej schránky. Aplikácia je tiež dostupná aj pre Apple Watch.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 3iPhone Screenshot 5

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Clipboard Peek – Simple clipboard viewing widget, manager and watch glance. – Masters & Savant Worldwide

Pôvodná cena: 1.99€

Cena po zlacnení: 0.99€

3. IMPOSSIBLE ROAD

A poslednou hrou v našom dnešnom rebríčku je skvelá hra IMPOSSIBLE ROAD. Táto skvelá a jednoducho spracovaná hra ťa určite zabaví na veľmi dlhú chvíľu. V hre sa snažíš prejsť po zakrútenej dráhe čo najďalej dokážeš.

iPhone Screenshot 5

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: IMPOSSIBLE ROAD – Kevin Ng

Pôvodná cena: 1.99€

Cena po zlacnení: 0.99€

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.