Opäť ti prinášame pár aplikácii, ktoré sú teraz nové na App Store. V tomto článku ti ukážeme zopár takýchto aplikácií, ktoré však nemusia byť zdarma. Aplikácia sú to skutočne rôzneho druhu a plnia rozličné funkcie. Poďme sa teda na ne pozrieť.

1. Matter

Matter je veľmi zaujímavá fotoaplikácia. Pomocou tejto aplikácie budeš môcť do svojich fotiek vkladať rôzne geometrické útvary. Tieto útvary môžu mať aj zrkadlový efekt, čiže pekne odrážajú pozadie fotky. Ďalej si fotky môžeš ešte inak upravovať a následne si ich uložiť do mobilu alebo zdielať na rôznych sociálnych sieťach. Matter je veľmi pekne spracovaná aplikácia a stojí za cenu 1,99 €.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Matter – Add 3D Objects to Photos – Pixite LLC

Cena aplikácie: 1.99€

2. Waterlogue

Druhá zaujímavá fotoaplikácia v našom rebríčku je Waterlogue. Funkciou tejto fotoaplikácie je, že svoje fotky  môžeš pomocou tejto aplikácie zmeniť na umelecké diela, namaľované štetcom.  Waterlogue ti ponúkne veľa rôznych maliarskych umeleckých štýlov, ktorými si môžeš fotky upravovať. Cena aplikácie tiež nie je príliš vysoká.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Waterlogue – Tinrocket, LLC

Cena aplikácie: 2,99€

3. Freeletics

Freeletics je aplikácie pre tých, ktorí radi športujú a zdokonaľujú svoje telo. Aplikácia ti ponúkne veľa rôznych inštruktážnych videí pomocou, ktorých budeš môcť precvičovať rôzne partie tela. Je to veľmi jednoduchá a prehľadná aplikácia, ktorú hneď pochopíte. Tak začnite cvičiť a sťahujte túto skvelú aplikáciu. A táto super aplikácia je úplne zadarmo.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Freeletics – Freeletics GmbH

Cena aplikácie: Zadarmo

Prečítajte si tiež  Poznáme ďalší iPhone s USB-C. Vydrží aj namočenie do vody!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.