Opäť ti prinášame zopár aplikácií, ktoré sú teraz nové na App Store. V tomto článku ukážeme zopár aplikácií, ktoré však nemusia byť zdarma. Aplikácia sú to skutočne rôzneho druhu a plnia rozličné funkcie. Poďme sa na ne teda  pozrieť.

1. KeysPop

Vďaka KeysPop si môžeš prispôsobiť pozadie klávesnice podľa svojho vlastného výberu. Ak ťa už nudí mať stále rovnakú uniformnú klávesnicu, tak teraz máš možnosť s tým niečo urobiť. Tiež si môžeš vybrať nové klávesové zvuky.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: KeysPop – Customizes your keyboard – xi he

Cena aplikácie: Zadarmo

2. SquareRepost

SquareRepost je najjednoduchšia a najrýchlejšia cesta na zdieľanie tvojich snímok v plnej veľkosti v tvare štvorca, bez toho aby si ich museli orezať. S touto aplikáciou bude zdieľanie tvojich fotografií na Instagram jednoduchšie.

iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Square Photo Collage – Ready for Instagram with out Cropping – Muhammad Ishaque

Cena aplikácie: Zadarmo

3. 21 Day Fitness

21 Day Fitness je skvelou aplikáciou, ktorá ti pomôže zhodiť prebytočné kilá, začať jesť zdravšie, vyzerať a cítiť sa skvele. S pomocou tejto aplikácie môžeš sledovať úbytok svojej váhy, množstvo vypitej vody a mnoho ďalších súvisiacich prvkov.

iPhone Screenshot 1

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: 21 Day Fitness to Fix your beach body – Rita Najm Khattar

Cena aplikácie: 1.99€

Prečítajte si tiež  Apple si pre iPhone 15 Pro chystá nové farebné možnosti a titánový materiál. Takto bude vyzerať
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.