Opäť ti prinášame zopár aplikácií, ktoré sú teraz nové na App Store. V tomto článku ukážeme zopár aplikácií, ktoré však nemusia byť zdarma. Aplikácia sú to skutočne rôzneho druhu a plnia rozličné funkcie. Poďme sa na ne teda  pozrieť.

1. Beauty Magic

Tento fotoeditor je skvelou a zároveň jednoduchou voľbou pre úpravu tvojich fotografií. Máš k dispozícií 15 rôznych nástrojov na úpravu svojich snímok, 74 rôznych filtrov a 78 druhov textúr, to je v celku dosť veľa.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Beauty Magic Photo Editor – maria rullan

Cena aplikácie: Zadarmo

2. Mileage Tracker

Sleduješ polohu svojho vozidla za pomocou GPS s tou najvyššou možnou presnosťou. Môžeš tiež sledovať dĺžku svojej cesty a udržiavať si prehľad o tom, kedy si vyšiel a kedy došiel do cieľovej destinácie. Mileage Tracker ti umožní sledovať viac vozidiel a mapovať veľa rôznych kategórií. Aplikácia tiež uchováva históriu tvojich ciest. Ďalej môžeš doplniť tankovanie či opravy vozidiel.

iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Mileage Tracker in Watch – ankit moradiya

Cena aplikácie: 1.99€

3. Yoga Dictionary

Chcel by si začať s jogou, ale rôzne jogové výrazy a termíny ti nič nehovoria? Využi aplikáciu Yoga Dictionary. Tvorcovia tejto aplikácie sa snažili zozbierať všetky termíny, definície, slangové výrazy a ďalšie súvisiace slová s jogou. Kedykoľvek teda budeš zmätený z nejakého výrazu, ktorý sa týka jogy, tak neváhaj a použi tento slovník. Aplikácia ti tiež môže pomôcť pri učení jazyka jogy.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Yoga Dictionary: Flashcards with Free Video Lessons and Cheatsheets – ZiHow Workshop

Cena aplikácie: 2.99€

 

Prečítajte si tiež  Za výkonnejší 96 W adaptér si pri základnom MacBooku Pro 14" budete musieť priplatiť
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.