Naša stránka sa ti pokúša dennodenne posúvať tie najčerstvejšie informácie zo sveta Apple, ale taktiež zo sveta aplikácií. Okrem recenzií ti však prinášame aj články, v ktorých môžeš jednotlivé aplikácie dostať buď zadarmo, alebo s výhodnou zľavou. Dnes si môžeš pozrieť prvú z dvoch variant, avšak odporúčame ti sa poponáhľať. Ponuka je totiž časovo limitovaná a aplikácie nebudú zadarmo naveky!

Hours Time Tracking

Pokiaľ patríš medzi tých, ktorým život uteká príliš rýchlo a jednoducho nestíhajú sledovať svoj čas, aplikácia Hours Time Tracking je ako stvorená pre teba. Vďaka nej si totiž môžeš vytvárať svoje vlastné plány, dostávať prípadné upozornenia, samozrejme sledovať čas, či do kontrolného centra pridať jendoduchý widget, ktorí ti bude pomáhať v práci s aplikáciou. Hours Time Tracking už stihol získať niekoľko ocenení a tak sa niet čoho báť. S jeho stiahnutím získaš skutočnú kvalitu!

- Reklama -

Normálna cena: 3,99€

Sťahuj tu:Hours Time Tracking

Hours Time Tracking - svetapple.sk
Hours Time Tracking – svetapple.sk

Scanify Plus

Ak máš v robote príliš veľa papierovačiek a chystáš sa kupovať skener aby si mohol uschovať svoje dokumenty pekne v pdf priamo vo svojom počítači, určite s kúpou počkaj a radšej stiahni túto aplikáciu, ktorá ti ju naplno nahradí a všetko budeš môcť robiť omnoho jednoduchšie a rýchlejšie. Budeš na to potrebovať len iPhone a fotoaparát, čo predpokladám, že máš a potom budeš mať o čosi ľahší život. Svoj papierový dokument jednoducho odfotíš a následne ho orežeš pomocou jednoduchého „toolu“.

Následne ho v aplikácii prekonvertuješ do pdf. a súbor uložíš buď priamo v aplikácií, alebo si ho môžeš poslať aj na svoj cloud ako je napríklad DropBox. Je  prakticky jedno čo s ním následne spravíš. Dôležité je to, že Scanify Pro naplno nahradí tvoj skener!

Normálna cena: 2,99€

Sťahuj tu: Scanify Plus

Scanify Plus - svetapple.sk
Scanify Plus – svetapple.sk

AltaMail

Ak máš zamestnanie, kde musíš neustále pracovať a komunikovať pomocou mailu, určite si stiahni takého e-mailového klienta, ktorý ti bude naplno pomáhať v tvojej robote. Jeden tu je konieckoncov úplne zadarmo a patrí medzi najlepšie na svete. Volá sa AltaMail a je stvorený pre používateľov, ktorí radi používajú pohybové gestá. Navyše, táto aplikácia dokáže komunikovať aj s inými aplikáciami. Dokonca si tu môžeš dokumenty ukladať do formátu pdf. Je to jednoducho presne ten klient, ktorý potrebuješ!

Bežná cena: 9,99€

Sťahuj tu:AltaMail

AltaMail - svetapple.sk
AltaMail – svetapple.sk

Citrix QuickEdit

Potrebuješ občas niečo upraviť, opraviť alebo prepísať aj mimo svojho PC či Macu, priamo na svojom iPhone či iPade? V tom prípade si našiel presne to čo si hľadal, aplikácia Citrix QuickEdit ti to umožní a okrem toho pridá aj maximálnu jednoduchosť a konektivitu s Microsoft Office. Podporuje množstvo dokumentov a ak zvykneš s takýmito dokumentmi pracovať, určite QickEdit sťahuj. Je totiž v dobrej zľave!

Normálna cena: 7,99€

Sťahuj tu:Citrix QuickEdit

Citrix Quick Edit - svetapple.sk
Citrix Quick Edit – svetapple.sk

Exigo

Pokiaľ máš svoju vlastnú firmu určite vieš, že nie je úplne najjednoduchšie starať sa o jej organizáciu. Niekedy skrátka potrebuješ urobiť poriadok so svojími faktúrami, účtami, predajmi, odhadmi a úlohami. Presne na to je tu jednoduchá aplikácia Exigo, ktorá sa ti o všetky vyššie spomenuté veci s prehľadom postará! Okrem iného má slušný dizajn a taktiež intuitívne ovládanie, ktoré ti nebude robiť problém!

Normálna cena: 2,99€
Sťahuj tu: Exigo

Exigo for iPad - svetapple.sk
Exigo for iPad – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.