Dnes ti opäť prinášame 5 aplikácií, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ešte predtým, než sa do toho pustíme, by sme ťa chceli upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

1. Tempo Video Editor

Ako už aj názov aplikácie napovedá dnešná prvá aplikácia sa bude venovať úprave tvojich videí. Jednoducho a ľahko dokážeš spomaliť, zrýchliť alebo inak upraviť každé jedno video.

The app was not found in the store. 🙁

2. Crop on the Fly

Funkcia aplikácie Crop on the Fly sa ti určite zíde v tvojom Apple zariadení. Pomocou tejto aplikácie si môžeš z tvojich videí urobiť fotky.

The app was not found in the store. 🙁

3. Clips Video Editor

Aplikácia Clips Video Editor ti ukáže úplne nový svet úpravy videí. Pomocou tejto aplikácie budeš môcť video orezať, nastrihať, vložiť do neho rôzne efekty a dokonca nahrať aj zvuk na diktafóne.

The app was not found in the store. 🙁

4. Eternity Wars

Vďaka hre Eternity Wars sa prenesieš v čase do všetkých období života človeka. Tvojou úlohou bude ochrániť tvoj hrad pred nepriateľom. Ak budeš dostatočne dobrý možno sa prebojuješ až ku víťazstvu.

5. GO DANCE

Ak máš rád tanec a hudbu tak aplikácia GO DANCE je určite pre teba. Pomocou tejto aplikácie sa aj naučíš niektoré kroky, ktoré napríklad nepoznáš. Neváhaj, stiahni si ju a začni tancovať!

The app was not found in the store. 🙁

 

 

 

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here