Tak, ako sa už na našej stránke stalo zvykom, aj dnes vám prinášame 5 aplikácií, ktoré môžte „vychytať“ úplne zadarmo. Samozrejme nedokážeme presne určiť, či aplikácie budú zadarmo aj minútu, hodinu či deň po vydaní článku. Jedno je však jasné, čím skôr budete sťahovať, tým je väčšia šanca, že sa vám podarí „uloviť“ danú appku zadarmo!

1. D´Tools

Skvelá aplikácia, ktorá je určená pre začínajúcich, pokročilejších ale aj profesionálnych gitaristov. Vďaka nej dokážete vašu hudbu dotiahnuť do dokonalosti. V aplikácií nájdete aj širokú škálu funkcií a akordov, pomocou ktorých sa rozohráte. Pokiaľ teda hrávate na gitare a chcete sa posunúť o level vyššie, určite aplikáciu odporúčame!

2. Six Pack Abs Fast

Pokiaľ milujete pohyb a cvičenie a navyše sa staráte o svoje telo, aplikácia Six pack Abs Fast, by vo vašom iPhone jednoznačne chýbať nemala. V aplikácií nájdete množstvo cvičení, ktoré vám dopomôžu udržať sa vo forme. Je to jednoducho skvelá vec, ktorá je momentálne zadarmo a preto by ste nemali váhať!

Sťahujte tu: Six Pack Abs Fast – Jordan Garn

Bežná cena aplikácie je 0,99$.

3. iColorama

Pokiaľ radi fotografujete s vašim iPhonom a následne fotografie zvyknete upravovať v nejakej aplikácií, iColorama je pre vás ako stvorená. Je určená pre pokročilejšiu úpravu fotografií a ponúka možnosť pridania množstva efektov, vďaka čomu môžete vyšperkovať vaše zábery do dokonalosti!

4. Note-IFY

Jednoduchá aplikácia, ktorá môže slúžiť aj ako „to do list“. Do aplikácie si skrátka zadáte vaše poznámky, ktoré mate farebne odlíšené aby sa v nich lepšie orientovalo. Aplikáciu sami používame a môžeme povedať, že je naozaj výborná! Určite si ju stiahnite pokiaľ potrebujete urobiť veľa vecí, ktoré si nedokážete zapamätať. Lepšie ako zabudnúť, no nie?

5. Moto Race

Tento žáner hry vám azda ani netreba predstavovať. Jednoduchá „motorkárska“ skákačka, ktorú hral už azda každý z nás a v minulosti sme mohli poznať stovky či dokonca tisícky verzií podobných hier. Aj v dnešnej dobe sa teší veľkej obľube vďaka jej jednoduchosti. Práve preto by nemala chýbať ani vo vašom iPhone!

Prečítajte si tiež  Luxusné Xiaomi Watch S1 Pro GL kúpite v zľave za super cenu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.