V dnešnom článku ti opäť prinášame zopár aplikácii, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Slice & Splice

Náš dnešný rebríček začneme skvelou hrou Slice & Splice. Skvelá hra, ktorá dokonale preverí tvoje logické myslenie. Celá hra má podobný princíp ako puzzle.Tvojou úlohou je to, že musíš poskladať ponúknuté dielce do obrázku, ktorý môže mať akýkoľvek tvar. Hra ťa určite zabaví.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Slice & Splice – Roman Timurson

Pôvodná cena: 0,99$

2. Calista

Už opäť sa v našom rebríčku piatich aplikácii objavila aj skvelá fotoaplikácia. Zaujímavá fotoaplikácia, ktorá dodá tvojim fotografiám kúsok originality. Vďaka tejto aplikácii budeš môcť do svojich snímok vkladať rôzne obrazce, tvary a taktiež aj nápisy presne podľa potreby.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Calista – Best way to Design your Photo – THINKSUIT

Pôvodná cena: 2,99$

3. Hidden Text

Zaujímavá a jednoduchá aplikácia, ktorá slúži na komunikáciu s tvojimi priateľmi. Pomocou tejto aplikácie totiž budeš môcť posielať tajné správy priamo zo zabudovanej aplikácie “Správy” v tvojom iPhone všetkým tvojim kamarátom.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Hidden Text – Edward A Akkashian

Pôvodná cena: 0,99$

4. Disneyland Resort Guide

Vieme, že nie všetci sa asi chystáte v lete na dovolenku do Disneylandu, ale v našom rebríčku sa dnes objavila aj takáto aplikácia. Ale ak sa tam chystáš, tak táto aplikácia sa ti bude zaručene hodiť. Pointa celej tejto aplikácie spočíva v tom, že je to vlastne akási príručka pre návštevníkov týchto zábavných parkov. Aby si sa v takom veľkom parku nestratil a neblúdil tam pol dňa a aby si mal čas aj stihnúť nejaké tie atrakcie, ktoré Disneyland ponúka.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Disneyland Resort Guide – MouseConnect – MediaLAB, Inc.

Pôvodná cena: 2,99$

5. ProTracker Plus WW Watchers Nutrition and Exercise Value Tracker, Database and Calculator

A na záver tu máme pre teba jednu zaujímavú aplikáciu. Aplikácia, ktorá má trošku dlhší názov je určená pre ľudí, ktorí majú nejaké to kilečko navyše a nech robia čo robia nevedia sa ho zbaviť. Pomocou tejto aplikácie by to však už mala byť hračka. Aplikácia navyše disponuje podporou pre Apple Watch.

Prečítajte si tiež  Google prinesie nové funkcie pre aplikácie na iOS a iPadOS. Na čo sa môžeme tešiť?

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: ProTracker Plus WW Watchers Nutrition and Exercise Value Tracker, Database and Calculator – Gossain Software LLC

Pôvodná cena: 3,99$

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.