V tomto článku ti opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. InstantSave

Pozeral si niekedy Instagram a zapáčila sa ti niektorá fotografia, ktorú by ste si rád stiahol? S InstantSave môžeš. Fotografie a video môžeš okrem Instagramu sťahovať aj z Vine. Rovnako tak môžeš príspevky na Instagrame repostovať.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: InstantSave – Save Photos & Videos From Instagram and Vine – INTERLINKED TECHNOLOGY SERVICES L.P.

Pôvodná cena: 2.99€

2. ProCam 2

Veľmi prepracovaná aplikácia pre vytváranie fotografií a videa. ProCam 2 ti umožní vybrať si z niekoľkých módov pri robení fotografií a ich následnú prepracovanú úpravu. Rovnako tak ponúka veľa možností pri nahrávaní videa a nástroje na úpravu videí, ako napríklad nahrávanie v 4k pre iPhone 5s a novšie alebo Slow motion videa pre iPhone 5, ktoré s bežnou aplikáciou od Applu nenatočíš.

iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: ProCam 2 – Camera and Photo / Video Editor – Samer Azzam

Pôvodná cena: 2.99€

3. Shake

Shake je aplikácia ukazujúca počasie relevantné k tvojej aktuálnej polohe. To však nie je jediné, čo Shake dokáže. Stačí zatriasť telefónom a rozsvieti sa blesk na zadnej strane tvojho iPhonu. V aplikácii stačí posunú prstom na obrazovke smerom doľava a ukáže sa ti kompas. Shake ponúka jednoduchý a pekný dizajn.

iPhone Screenshot 1

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Shake! – Your friendly outdoor companion – Pomegranate Apps

Pôvodná cena: 0.99€

4. Fleksy Keyboard

Aplikácia, ktorá využíva možnosti iOS 8. Ponúka totiž vlastnú klávesnicu pre iPhone, ale nie tak úplne obyčajnú. Okrem bežnej klávesnice ponúka ešte jednu špeciálnu, vďaka ktorej môžeš jednoducho odosielať obrázky alebo gify. Fleksy toho ponúka naozaj veľa a nechýba ani podpora slovenčiny.

iPhone Screenshot 3iPhone Screenshot 4

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Fleksy Keyboard – GIFs, Stickers and Emoji – Fleksy, Inc.

Pôvodná cena: 0.99€

5. Web Phantom

Pokiaľ si potrpíš na súkromie a bezpečnosť pri prezeraní na internete cez iPhone, potom je Web Phantom aplikácia práve pre teba. Aplikácia totiž neukladá žiadnu históriu ani žiadne ďalšie údaje o tvojom prezeraní. Je navrhnutá tak, aby bola maximálne jednoduchá a bezpečná.

iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Web Phantom – Joshua Byers

Prečítajte si tiež  Bezpečnosť iOS 16 sa posunie na úplne iný level. Opravy chýb budete dostávať aj mimo klasických aktualizácií

Pôvodná cena: 1.99€

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.