V tomto článku ti opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Scalar

Kalkulačka, ktorá nechce byť rovnaká ako všetky ostatné. Scalar sa totiž líši v spôsobe zápisu a ukladania dát. Ponúka vzhľad podobný zošitu, ale má množstvo funkcií, rovnako ako bežná kalkulačka. Prehľadný a moderný dizajn je určite ďalším plusom pre Scalar.

- Reklama -

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Scalar: the Better Calculator – Sergey Mikhanov

Pôvodná cena: 4.99€

2. Spendee

Jedna z najpopulárnejších aplikácií slúžiaca na sledovanie tvojich výdavkov a príjmov. So Spendee si zaznamenávaš všetky získané a minuté peniaze a potom si necháš zobraziť graf a ďalšie ukazovatele, ktoré ti  jasne povedia, ako moc míňaš. Spendee je výborná aplikácia pre stráženie osobného rozpočtu.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Spendee – see where your money goes – Cleevio s.r.o.

Pôvodná cena: 1.99€

3. Remote Mouse

Ako už samotný názov napovedá, Remote Mouse je aplikácia, slúžiaca na ovládanie PC alebo Macu cez iPhone. Aplikácia je dostupná ako pre iPhone, tak aj pre iPad a dokonca aj pre Apple Watch. Ponúka skvelý dizajn a podporu multi-touch gest, písanie na klávesnici, zobrazenie docku z OS X a mnoho ďalšieho.

iPhone Screenshot 4screen568x568-2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Remote Mouse – YANG TIAN JIAO

Pôvodná cena: 1.99€

4. PSHPS

Chceš ísť do seba a cvičiť? Čo tak začať s podarenou aplikáciou pre robenie klikov. S PSHPS už nemusíš počítať kliky a môžeš sa plne sústrediť na ich správne vykonanie. Stačí si umiestniť telefón pod seba a začať klikovať. Pri správnom prevedení počuješ zvuk. Aplikácia sama počíta za teba a zmeria ti, ako si dlho cvičil, koľko klikov si urobil za sekundu a mnoho ďalšieho.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: PSHPS – Oleg Kapitonov

Pôvodná cena: 0.99€

5. PDF Reader Premium

PDF Reader Premium je aplikácia len pre iPad. Ponúka však rozšírenú prácu s PDF a oproti ostatným s ňou môžeš do dokumentu zapisovať a upravovať text. Okrem toho samozrejme ponúka rozšírenú synchronizáciu a zdieľanie. PDF Reader Premium sa ti na iPad bude rozhodne hodiť.

iPad Screenshot 1

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: PDF Reader Premium – Annotate, Scan, Sign, and Take Notes – Kdan Mobile Software LTD

Pôvodná cena: 4.99€

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.