V tomto článku ti opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Multiple Stopwatches

Ak už ťa omrzeli stopky, ktoré máš vo svojom Apple zariadení tak si stiahni túto skvelú aplikáciu. Multiple Stopwatches sú prehľadné a veľmi pekne farebne spracované stopky, ktoré sa ti budú určite veľmi páčiť. Na týchto stopkách si ale môžeš nastaviť nejakú vec, ktorú chceš dodržať a aplikácia ti ju presne odstopuje. Napríklad, keď budeš chcieť prestať fajčiť tak si len zadáš do aplikácie, koľko dní to chceš vydržať a aplikácia ti to jednoducho odstopuje.

- Reklama -

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Multiple Stopwatches for your use – Roman Kotov

Pôvodná cena: 0.99€

2. The Island: Castaway®

Ak ťa niekedy zaujímalo aké to asi je stroskotať na nejakom ostrove tak táto hra ti to aspoň z časti umožní. V hre sa snaží jednoducho prežiť, zbierať jedlo, materiál na stavbu rôznych vecí a podobne. Tak si ju stiahni a vyskúšaj sám čo ti hra ešte ponúkne.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: The Island: Castaway® (Full) – G5 Entertainment

Pôvodná cena: 5.99€

3. Windy

Ak chceš jednoducho vypnúť po dlhom a stresujúcom dni tak si určite stiahni túto aplikáciu. Aplikácia Windy ti ponúkne rôzne možnosti ako sa ukľudniť. Napríklad budeš chodiť po krásnej krajine. V aplikácii si môžeš nastaviť, či ti budú v tvojej krajine cvrlikať svrčky alebo štebotať vtáky.

iPhone Screenshot 1

iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Windy ~ Sleep Relax Meditate with natural white noise sounds – Franz Bruckhoff

Pôvodná cena: 2.99€

4. Traps n‘ Gemstones

Traps n‘ Gemstones je skvelá skákačka, ktorá sa ti určite bude páčiť. Hra zaujme určite svojou starou retro grafikou. V hre skáčeš s malou napodobeninou Indiana Jonesa. Hra Traps n‘ Gemstones ťa určite pobaví a hlavne zabaví.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Traps n‘ Gemstones – Donut Games

Pôvodná cena: 4.99€

5. Battle Group 2

Tak a na konci nášho rebríčku sa umiestnila skvelá bojová hra. Hra Battle Group 2 je vojnová hra kde bojuješ proti nepriateľským vojakom so svojimi lietadlami a bojovými loďami.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu:Battle Group 2 – Right Pedal Studios Publishing

Pôvodná cena: 2.99€

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.