V tomto článku ti opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. UnlimMusic

Máš rád SoundCloud a často ho používaš? Potom UnlimMusic bude aplikácia pre teba. Používa totiž API SoundCloud ale snaží sa prísť s funkciami, ktoré aplikácia SoundCloud neponúka. Praktické vyhľadávanie, trojicu módov pre prehrávanie hudby a ďalšie.

iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: UnlimMusic – Free Music Streamer & Manager for SoundCloud® – VIET SOFT

Pôvodná cena: 0.99€

2. Hyper Square

Snažíme sa ti priniesť vždy aj nejakú hru. Hyper Square získala niekoľko ocenení a jedno z nich bolo od Applu za najlepšiu aplikáciu v máji 2014. Hra má len jeden cieľ, dostať všetky štvorce do jedného bodu najrýchlejšie ako je to možné. Znie to jednoducho a obyčajne, ale nie je.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Hyper Square – TEAM SIGNAL, LLC

Pôvodná cena: 1.99€

3. RLeaderoom

Výborná aplikácia pre čítanie dokumentov a kníh. Ponúka skvelý dizajn a veľa funkcií. S RLeaderoom môžete dokonca vytvárať dokumenty a ukladať ich do PDF. Robiť si štatistiky, koľko si toho už prečítal, navrhovať knihy svojim priateľom a podobne. Pri častom čítaní postupuješ o úrovne vyššie. Aplikácia je určená predovšetkým pre užívateľov, ktorí často čítajú na svojom iPhone.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: RLeaderoom – The smartest way to read a book! (Reading notes, Memo) – Youngsuk Jang

Pôvodná cena: 1.99€

4. TribalCam

Jednoduchá, ale pomerne zaujímavá aplikácia pre upravovanie fotografií. Nestačí ti obyčajná úprava pomocou filtrov, ktoré ponúka iOS? S TribalCam si môžeš na fotografiu pridať zaujímavý znak alebo pekný nápis, ktorý tvoju fotografiu vylepší a urobí jedinečnou. Možno použiť aj menej nápadné symboly, ktoré vo výsledku toľko nevyčnievajú , ale vyzerajú naozaj dobre.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: TribalCam – minimalistic elegant silhouettes superimposed on your precious moments – Ruvix

Pôvodná cena: 1.99€

5. Clockstir

Podarená aplikácia, čo sa týka dizajnu. Clockstir je aplikácia od mladého vývojára, ktorý sa obvzlášť pohral s dizajnom. Aplikácia ponúka bežný budík a stopky s možnosťou prehrávania hudby. Do budúcnosti vývojár sľubuje vylepšenie existujúcich funkcií a pridanie aj nejakých nových.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Clockstir – Nathan Denlinger

Prečítajte si tiež  Apple stopol iMessage pre Android: Vývojári špeciálnej apky však našli obchádzku

Pôvodná cena: 0.99€

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.