V dnešnom článku vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. „HOOK“

Náš rebríček začneme skvelou hrou. Hook je logická hra ako stvorená pre tých, ktorí radi pohnú svojím mozgom a zamyslia sa nad riešením úloh. Hook je hra na štýl puzzle. Určite sa vám zapáči.

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: „HOOK“ – Maciej Targoni

Pôvodná cena: 0,99€

2. OnTop

Opäť tu máme aplikáciu pre tých, ktorým sa už nepáči ich kalendár. Ak vás už omrzel kalendár v iOS a hľadáte zaň náhradu tak potom by vás mohla potešiť táto aplikácia. OnTop je krásne nadizajnovaný kalendár. Je to veľmi pekne spracovaná aplikácia.

Aplikáciu si môžšte stiahnuť priamo tu: OnTop: Calendar & Reminders – Eli Rozen

Pôvodná cena: 1,99€

3. Cycloramic for iPhone 6

Prvá aplikácia Cycloramic mala veľkú odozvu, pretože dokázala za pomoci vibračného motorčeka v iPhonoch otáčať iPhonom pri natáčaní videí. Táto verzia pre iPhone 6 vyžaduje nabíjačku, do ktorej iPhone 6 najskôr usadíte. iPhone 6 má totiž, ako všetci vieme, okrúhle okraje . Zvážte bezpečnosť použitia tejto aplikácie a vyhľadajte si YouTube video aby ste videli, ako sa vlastne v praxi iPhone otáča.

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Cycloramic for iPhone 6 (Not the 6+) – Egos Ventures

Pôvodná cena: 1,99€

4. EndNote for iPad

EndNote vám umožní ľahko prezerať, upravovať, organizovať a zdieľať výskumný materiál na iPade. Synchronizáciou vášho výskumu zvýšite silu EndNote získaním bezproblémového prístup k vašej príručnej knižnice z viacerých zariadení a platforiem.

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: EndNote for iPad – Thomson Reuters

Pôvodná cena: 3,99€

5. iComics

Ak ste milovníkom komiksov, táto aplikácia je stvorená práve pre vás. iComics ™ je univerzálna aplikácia určená pre iPad, iPhone a iPod touch, ktorá vám umožní čítať DRM-free komiksy z vašej vlastnej zbierky, rýchlo a jednoducho.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: iComics – The Comic Reader for iPad and iPhone – Tim Oliver

Pôvodná cena: 1,99€

Prečítajte si tiež  Apple práve ohlásilo novú udalosť. 15. septembra môže predstaviť iPhone 12 a ďalšie produkty!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.