V tomto článku ti opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Editor 365

Editor 365 je veľmi užívateľsky príjemnou aplikáciou. Editor 365 obsahuje vyše 100 rôznych modifikácií a možností, ako vylepšiť vzhľad tvojich fotografií. Stačí len pár kliknutí na zdokonalenie snímok. Editor 365 ponúkne tiež veľmi svieži dizajn.

- Reklama -

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Editor 365 – Perfect Photo Enhancer – Rotate & Flip & Crop Pictures With Compatibility for Facetune – Felix Eriksson

Pôvodná cena: 3.99€

2. Sense Cam

Vylepši si svoj prirodzený cit pre kompozíciu fotografií a vytváraj vďaka tomu lepšie snímky. Aplikácia Sense Cam obsahuje sprievodcu kompozíciou, ďalej indikátor správneho náklonu, funkcie pre vytvorenie symetrického portrétu a mnoho ďalších veľmi užitočných funkcií.

iPhone Screenshot 2iPhone Screenshot 3

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Sense Cam – Soft Brew Mobile

Pôvodná cena: 1.99€

3. Vid Square

Vid Square je aplikáciou na vytváranie videí pre Instagram a Vine s množstvom unikátnych a úžasných funkcií. Môžeš prerobiť svoje videá na štvorcový rozmer, bez toho aby si ich musel orezať. K dispozícii tiež máš rámčeky, textový editor, nálepky a rôzne ďalšie efekty.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Vid Square – No Crop Video for Instagram & Vine – MobiLab Co., Ltd.

Pôvodná cena: 1.99€

4. My Contacts Cloud

My Contacts Cloud je najlepšou a najjednoduchšou možnou cestou k zálohovaniu a kopírovaniu tvojich kontaktov z ostatných platforiem (telefónov / tabletov) a potom ich obnovenie v tvojom novom iPhone, či iPade.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: My Contacts Cloud – Cloud Technologies L.L.C

Pôvodná cena: 0.99€

5. My Scans PRO

My Scans PRO je najlepším skenerom a organizérom dokumentov pre iPhone a iPad. Aplikácia je veľmi jednoduchá na použitie. Stačí urobiť snímku dokumentu, faktúr, účtov či čohokoľvek iného a uložiť. My Scans PRO prevádza snímky na PDF dokumenty. Dokumenty môžeš potom poslať emailom alebo vytlačiť.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: My Scans PRO, best document scanner – TOP APP d.o.o.

Pôvodná cena: 4.99€

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.