V tomto článku ti opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. TeleFace

Volaj a posielaj správu svojim priateľom prostredníctvom fotografií. Pridaj tvojim obľúbeným ľuďom či priateľom a rodine fotografie z camera roll, potom klikni na fotografiu, aby si dotyčnému zavolal alebo prejdi dole po snímke, aby si im poslal správu.

iPhone Screenshot 1

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: TeleFace – quickly call and text your favorite contacts using large pictures – Alchemical.io LLC

Pôvodná cena: 0.99€

2. VocaLive

VocaLive poskytuje spevákom a vokalistom balík 12 profesionálnych efektov spoločne so schopným nahrávačom. Prednastavené efekty môžu byť tiež nakombinované. S aplikáciou VocaLive môžete nahrávať vokály a tiež hudobné nástroje. Svoje nahrávky môžeš doplniť rôznymi efektmi. Cena je za normálnych okolností pomerne vysoká, takže rozhodne neváhaj.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: VocaLive – IK Multimedia

Pôvodná cena: 19.99€

3. Tayasui Sketches

Táto aplikácia bola vytvorená predovšetkým pre užívateľov, ktorí radi kreslia a chcú mať svoj skicár neustále pri ruke. Tayasui Sketches zahŕňa pero, akrylový štetec, airbrushovou pištoľ, vyplňovacie nástroj a mnoho ďalších funkcií, ktoré ocení každý výtvarník.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Tayasui Sketches+ – Tayasui.com

Pôvodná cena: 4.99€

4. Calendoodle

Calendoodle je aplikácia, ktorá ti umožní písať, čmárať a vyznačovať si do svojho kalendára veci, tak ako chceš. Môžeš s kľudným srdcom odložiť papierový diár, ktorý si do tejto doby používal. Využi jednoduché, čisté a intuitívne užívateľské rozhranie.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Calendoodle – The Pen and Ink Whiteboard Calendar – Fishington Studios

Pôvodná cena: 1.99€

5. Motion Tennis

Motion Tennis ti umožní zahrať si tenis za pomocou prirodzených tenisových pohybov na tvojej Apple TV, Macu alebo počítači, ktoré využívajú AirPlay Mirroring. Z tvojho iPhone alebo iPod Touch sa v momente stane pohybový ovládač. Ak teda máš Apple TV, tak sa jedná o naozaj zaujímavú aplikáciu.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Motion Tennis – ROLOCULE GAMES PRIVATE LIMITED

Pôvodná cena: 4.99€

Prečítajte si tiež  Bose sa vracia do Apple Store!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.