Pokiaľ nás sleduješ nejakú dobu, určite vieš, že sem tam prinesieme článok o 5 aplikáciach, ktoré môžeš získať úplne zadarmo. Dnes je opäť deň, kedy ceny niekotrých aplikácií poklesli na pár hodín či dní na nulovú hodnotu a ty môžeš obohatiť svoj iPhone o niekoľko z nich, za ktoré by si zaplatil pomerne vysokú sumu. Dopredu ťa však chcem upozorniť, že nevieme, kedy skončí zľava na dané aplikácie a tak v dobe, kedy čístaš tento článok už niekotré nemusia byť zdarma!

5K Runner

Pokiaľ si milovníkom behu, poprípade chceš aj ty začať žiť zdravo týmto športom, 5K Runner je na leto vynikajúci spôsob ako na to. Pokiaľ ju budeš používať správne, do formy sa môžeš dostať už počas 8 týždňov a na to všetko budeš musieť behávať len 30 minút, 3 krát týždenne. Aplikácia dokáže naozaj veľa vrátane sledovania tvojej polohy, vďaka čomu budeš môcť sledovať to, koľko si z daného behu chodil a koľko si naozaj behal. Pokiaľ teda chceš byť bežcom určite vyskúšaj aj ty!

- Reklama -

Normálna cena aplikácie: 2,99€

Sťahuj tu: Couch to 5K Runner

5K Runner - svetapple.sk
5K Runner – svetapple.sk

Typorama

Pokiaľ si fanúšikom fotografii s nejakým písaným posolstvom, Typorama je akoby stvorená priamo pre teba. Veľmi jednoducho totiž do predurčenej fotky vložíš text, ktorému môžeš upravovať font či zväčšovať alebo zmenšovať veľkosť písmen, farbu atď., možností je naozaj veľa. Typorama viacmenej slúži na editáciu textu v obrázku vďaka čomu budeš môcť vytvárať zaujímavé fotografie. Veľmi sa ti táto aplikácia hodí pokiaľ vytváraš plagáty. V aplikácií taktiež nájdeš aj množstvo obrázkov, ktoré sú vo vysokej kvalite a tak nemusíš používať len tie svoje. Pokiaľ si Typoramu stiahneš, garantujem ti, že si ju obľúbiš!

Normálna cena aplikácie: 1,99€
Sťahuj tu: Typorama

Typorama - svetapple.sk
Typorama – svetapple.sk

Runtastic Road Bike Pro

Pokiaľ si vášnivým cyklistom a taktiež chceš raz urobiť takú kariéru ako Peter Sagan, určite začni s aplikáciou Runtastic Road Bike, ktorú dnes môžeš získať úplne zadarmo. Vďaka tejto aplikácii sa premení tvoj iPhone na GPS tracker, ktorý bude sledovať úplne každý pohyb, ktorý na svojom bicykli urobíš. Okrem času či iných vecí tu budeš môcť porovnávať svoje záznamy aj s priateľmi. Je tu naozaj obrovské nožstvo funkcií, ktoré by si mohol zúžitkovať. Práve preto určite Runtastic Road Bike sťahuj kým sa dá!

Normálna cena aplikácie: 4,99$

Sťahuj tu: Runtastic Road Bike PRO

Runstatic Road Bike Pro - svetapple.sk
Runtastic Road Bike Pro – svetapple.sk

ArtRage for iPhone

Pokiaľ chceš v sebe prebudiť svojho tvorivého a umeleckého ducha, určite by ti nemala uniknúť aplikácia ArtRage pre iPhone, ktorá ti v tom zaručene pomôže. Ponúka tú najlepšiu fyzickú simuláciu skutočnej maľby vďaka čomu budeš môcť tvoriť naozaj originálne veci z prírodnej maľby priamo na tovjom iPhone.

Normálna cena aplikácie: 1,99$

Sťahuj tu:ArtRage for iPhone

ArtRage for iPhone - svetapple.sk
ArtRage for iPhone – svetapple.sk

Firo

Pokiaľ máš dostatočne dobre vyvinutý hudobný sluch, aplikácia menom Firo je pre teba akoby stvorená. Vďaka jej špeciálne navrhnutému používateľskému prostrediu budeš môcť nápady z tvojej hlavy premietať priamo do svojho iPhonu a tým tvoriť nové a nové hudobné podklady. Firo je navyše plne kompatibilné aj s MIDI, AudioBus, a IAA.

Bežná cena: 19,99$

Sťahuj tu: Firo – Music Maker

Firo - svetapple.sk
Firo – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.