V tomto článku ti opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Cycloramic  for iPhone 5

Najjednoduchšia a zároveň najrýchlejšia aplikácia na vytváranie panoramatických fotografií, tentoraz pre iPhone 5 a 5S. Stačí sa riadiť jednoduchým návodom a môžeš robiť skvelé panoramatické fotografie! Steve Wozniak o tejto aplikácii povedal:,, Nečakaná, nápaditá a užitočná a to všetko v jeden okamih! „. Radi by sme ťa upozornili, že režim handsfree je možné využiť iba s iPhonom 5 / 5S a tiež musí byť využitý na rovnom a leštenom povrchu (žula, mramor).

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Cycloramic for iPhone 5/5S – Egos Ventures

Pôvodná cena: 1.99€

2. Polykey

Pracovná klávesnica, ktorá je dostupná pre všetky zariadenia. Aplikácia poskytuje kompletnú klávesnicu s číslami a okamžite dosiahnuteľnou interpunkciou. V tejto aplikácii je tiež možnosť automatických opráv a ponúka mnoho ďalších možností.

iPhone Screenshot 1

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Polykey – Polymorphism Ltd

Pôvodná cena: 0.99€

3. WaterMinder

WaterMinder je jednoduchá a veľmi intuitívna aplikácia, ktorá mapuje množstvo vody, ktoré vypiješ. Aplikácia vychádza buď z tvojej telesnej váhy alebo ďalej máš možnosť zadať určité množstvo vody, ktoré chceš denne vypiť. WaterMinder ti bude pripomínať, že máš piť a tým ťa povedie k dosiahnutiu denného cieľa. Teraz je WaterMinder dostupný aj pre Apple Watch.

iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: WaterMinder® – Water Hydration Reminder & Tracker – Funn Media, LLC

Pôvodná cena: 1.99€

4. Easy Reminder

Nie si schopný si zapamätať žiadne narodeniny, sviatky, výročia, či dôležité obchodné stretnutia? Ak patríš medzi osoby, ktoré v hlave nosia milión ďalších vecí a na tieto dôležité dáta akosi neustále zabúdaš, tak potrebuješ nejakého pomocníka. A práve týmto pomocníkom môže byť aplikácia Easy Reminder! Easy Reminder ti pomôže dať dohromady dôležité dáta a udalosti v živote a tiež ti ich pripomenie v pravý čas.

iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Easy Reminder – Boniten, Inc.

Pôvodná cena: 1.99€

5. Run In Crowd

Run In Crowd je alternatívna hra, pri ktorej pretekáš vedľa ďalších hráčov každý deň v úplne novom svete. Pozor, jedná sa o jednoduchú a trochu návykovú hru. Vyhýbaj sa prekážkam a snaž sa bežať dlhšie než všetci ostatní!

iPhone Screenshot 3

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Run In Crowd – Ursine Paw

Prečítajte si tiež  Nočná mora pre Apple. Tím pracujúci na Apple Car opúšťa ďalšia kľúčová postava

Pôvodná cena: 0.99€

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.