V tomto článku ti opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Cycloramic for iPhone 5/5S

Aplikácia funguje jednoducho. iPhone postavíte na rovnú podložku a stlačíte „Go“. iPhone sa pomocou vibrácií sám otočí okolo zvislej osi a natočí video. S touto aplikáciou sa hral aj samotný spoluzakladateľ Applu – Steve Wozniak.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Cycloramic for iPhone 5/5S – Egos Ventures

Pôvodná cena: 1.99€

2. Cycloramic for iPhone 6

Prvá aplikácia Cycloramic mala veľkú pozitívnu odozvu, pretože dokázala za pomoci vibračného motorčeku v iPhonoch, otáčať iPhonom pri natáčaní videí. Táto verzia pre iPhone 6 vyžaduje nabíjačku, do ktorej iPhone 6 najskôr usadíte. iPhone 6 má totiž okrúhle okraje. Zváž bezpečnosť použitia tejto aplikácie a vyhľadaj si YouTube video, aby si si vedel predstaviť, ako sa vlastne v praxi iPhone otáča.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Cycloramic for iPhone 6 (Not the 6+) – Egos Ventures

Pôvodná cena: 1.99€

3. Pics2Mov

Ak si si chcel urobiť niekedy video z tvojich obľúbených fotiek tak táto aplikácia sa ti bude určite páčiť. Aplikácia Pics2Mov je veľmi jednoducho spracovaná a určite ju pochopíš. Môžeš si dávať do svojho videa rôzne efekty a nápisy. Stiahni si túto super appku a vyskúšaj si ju sám.

iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Pics2Mov – iFacies

Pôvodná cena: 1.99€

4. Slayin

Ak si fanúšikom fantasy hier tak táto sa ti bude určite páčiť. Hra Slayin ťa hneď zaujme svojou starou retro grafikou. V hre sa snažíš so svojim rytierom dostať čo najďalej. V tom ti však budú brániť rôzne nástrahy a nepriatelia.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Slayin – FDG Entertainment

Pôvodná cena: 0.99€

5. Cubic!

No a nakoniec tu pre teba máme ďalšiu super hru. Táto logická hra ťa určite zaujme. V hre bojuješ so svojimi zelenými kockami proti červeným. Bojuješ pomocou toho akú veľkú číselnú hodnotu má tvoja kocka. S touto hrou ťa čaká veľa zábavy.

iPhone Screenshot 4iPhone Screenshot 5

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Pics2Mov – iFacies

Pôvodná cena: 0.99€

Prečítajte si tiež  Pozrite sa na doteraz najpresnejší koncept pripravovaného iPhonu SE 3. generácie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.