V dnešnom článku ti opäť prinášame zopár aplikací, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Six Pack Abs in Six Weeks

Ak rád cvičíš a zdokonaľuješ svoje telo tak si skús stiahnuť Six Pack Abs in Six Weeks. Zaujímavá aplikácia určená na udržiavanie sa v najlepšej kondícii. Vďaka tejto aplikácii by si mal dosiahnuť povestný “pekáč buchiet” na bruchu za 6 týždňov.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Six Pack Abs in Six Weeks – TechBase LLC

Pôvodná cena: 0,99$

2. MobilizeMe

Opäť tu máme aplikáciu pre ľudí čo radi cvičia. MobilizeMe je aplikácia, ktorá bude určite zaujímať každého športovca. Pomocou tejto aplikácie sa totiž budeš vždy môcť perfektne rozcvičiť pred nastávajúcim fyzickým výkonom.

 

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: MobilizeMe – WOD INTL CORP PTY LIMITED

Pôvodná cena: 3,99$

3. Reflection

Skvelá fotoaplikácia, ktorá dodá tvojim fotografiám dokonalosť a profesionalitu. Nič neurobí akúkoľvek fotku krajšou ako to, ak je na nej odraz vo vode. Ale čo ak sa na fotografovanom mieste voda nenachádza? Nevadí táto aplikácia ti ju tam dorobí.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Reflection – Create Water Reflection Photography Arts – Lotogram

Pôvodná cena: 1,99$

4. PhotoEraser Inpaint

V dnešnom rebríčku máme ešte jednu fotoaplikáciu. PhotoEraser Inpaint je veľmi zaujímavá fotoaplikácia, vďaka ktorej si budeš môcť jednoducho upravovať fotografie. Pomocou nej totiž jednoducho vymažeš nežiadúci objekt zo snímku.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: PhotoEraser Inpaint – Run Bunny

Pôvodná cena: 1,99$

5. Statistics Pro

Skvelá aplikácia určená pre štatistikov a študentov. Vďaka tejto aplikácii si úplne jednoducho vypočítaš aj zložitejšie príklady zo štatistiky. Aplikácia totiž funguje ako štatistická kalkulačka.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Statistics Pro – Larry Feldman

Pôvodná cena: 0,99$

Prečítajte si tiež  Návod: Ako v Apple Music nastaviť obrázok zoznamu skladieb v štýle oficiálnych playlistov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.