V dnešnom článku Vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň. Ak sa vám budú páčiť tak si ich môžte stiahnuť priamo pod obrázkom.

1. Phoenix Photo Editor

Fotoaplikácia, ktorá slúži na pokročilejšie upravovanie Vašich fotografií. S fotkou môžete vykonávať rôzne úpravy alebo do nej napríklad vkladať text. Je to skvelý photo editor na úpravu vašich fotiek, určite sa vám zapáči.

Pôvodná cena: 1,99$

phoenix-pro-photo-editor

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: (Phoenix Photo Editor – Ilya Kuznetsov)

2. Arrow C Premium

Aplikácia, ktorá sa nachádzala vo finále výberu pre najlepšiu arkádovú hru disponuje krásnym dizajnom, ktorý určite nikoho neurazí. Navyše pri hraní tejto hry Vám zaručene utečie čas o niečo rýchlejšie. Je to ďalšia zo skvelých hier na „zabitie“ času.

Pôvodná cena: 2,99$

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: (Arrow C Premium – IF Global Limited)

3. MacID for iOS

Skvelá aplikácia, ktorá dokáže dokonale prepojiť iPhone a Mac. Pomocou tejto aplikácie si budete môcť odomknúť svoj počítač Mac s využítím TouchID, ktoré je na iPhone. Podľa nás je to veľmi užitočná aplikácia.

Pôvodná cena: 3,99$

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: (MacID for iOS – Kane Cheshire)

4. SnapBox

SnapBox je aplikácia, ktorá je určená ako nejaký komunikátor cez ktorý sa dá posielať skutočne veľké množstvo fotografií. Taktiež umožňuje všetky tieto fotografie ukladať.

Pôvodná cena: 2,99$

snapbox

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: (SnapBox – a snaphack for snapchat to save all your snap chats and screenshot – Mobile Bros)

5. Route Map

Táto aplikácia disponuje offline mapami, ktoré Vám umožnia dokumentovať svoju trasu. Aplikácia sa dá využiť napríklad na miestach, kde ste ešte nikdy neboli alebo dokonca aj na meranie fyzickej aktivity pri rôznych športoch.

Pôvodná cena: 1,99$

route-map

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: (Route Map – Walking, Running and Cycling GPS Tracker with Offline Maps – Anton Boyarkin)

Zdroj: bgr.com

 

 

Prečítajte si tiež  iMessage na Androide? Apple naznačuje, že áno. Dôvodom je zrejme Európska Únia
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.