V dnešnom článku vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Amazing Cool Wallpapers for iPad Air & iPad Retina

Opäť tu máme ďalšiu aplikáciu, ktorá vám ponúkne mnoho zaujímavých wallpaperov. Vďaka nej si budete môcť na svojom iPade meniť pozadie kedykoľvek budete chcieť. Aplikácia totiž obsahuje veľké množstvo tapiet, ktoré sú určené špeciálne pre Retina displej.

- Reklama -

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Amazing Cool Wallpapers for iPad Air & iPad Retina – Rise Up Labs

Pôvodná cena: 0,99$

2. Night Web Browser by Alex

Užitočná aplikácia, ktorá má funkciu internetového prehliadača. Na tom by nebolo nič zaujímavé, avšak aplikácia umožňuje bezproblémové prezeranie stránok pri absolútnej tme bez toho aby vás oslňovala a kazila vaše oči.

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Night Web Browser by Alex – Alexander Hansson

Pôvodná cena: 0,99$

3. Cage Fitness

Ďalšia aplikácia, ktorá má zaujímavú funkciu. Táto vychytávka je totiž určená pre ľudí, ktorým záleží na tom ako vyzerajú, chcú byť fit a vo forme. Aplikácia obsahuje zbierku videí, ktoré vám dávajú návod a inštrukcie ako správne cvičiť a tým sa udržovať vo forme.

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Cage Fitness – Origin Technologies Inc.

Pôvodná cena: 0,99$

4. Video Filters

Vďaka tejto aplikácii si budete môcť svoje videá upravovať priamo na vašom smartphone. Aplikácia totiž obsahuje obrovské množstvo rôznych video filtrov, ktoré dokážu oživiť každé video, ktoré natočíte.

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Video Filters – The Pro Camera Photo Effects and Pro Zoom Slow Motion Stabilize Stereo Audio Videos App – i4software

Pôvodná cena: 7,99$

5. Diary Pro+ for iPad

Zaujímavá aplikácia, ktorá premení váš iPad na dokonalý zápisník. Pomocou nej si totiž budete môcť poznamenávať dôležité udalosti do kalendára, ktorý je súčasťou samotnej aplikácie.

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Diary Pro+ for iPad – Permeative Technologies Pvt Ltd

Pôvodná cena: 4,99$

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.