V dnešnom článku ti opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Phoenix Photo Editor HD

Náš rebríček začneme skvelým fototeditorom. Phoenix Photo Editor HD je pekne spracovaný a jednoduchý fotoeditor. Umožní ti rôzne upravovať tvoje fotky. Phoenix Photo Editor HD ti ponúkne veľa rôznych, zaujímavých filtrov, ktoré budeš môcť použiť. Následne môžeš fotku orezať a uploadovať ju napríklad na Facebook.

- Reklama -

 

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Phoenix Photo Editor HD – Ilya Kuznetsov

Pôvodná cena: 1.99€

2. Circular+

Druhá zaujímavá fotoaplikácia v našom rebríčku je Circular+. Táto aplikácia ti ponúkne úpravu  fotiek tak, že budú vyzerať ako keby ste sa na ne pozerali z vesmíru. Samozrejme ti ponúkne aj rôzne filtre a ďalšie možnosti úpravy.

Circular+ แอพฯ แต่งภาพสุดแนว ! ทำรูปวงกลมสุดเก๋

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Circular+ – BrainFeverMedia

Pôvodná cena: 1.99€

3. Boshi

Je to veľmi jednoduchá, ale zaujímavá hra na dlhé chvíle. Boshi je hra o prežitie v pixelovej zimnej krajine. V hre sa snažíš rúbať drevo aby si si mohol založiť oheň a urobiť si jedlo. To však nie je také jednoduché, keďže ťa v jednom kuse napádajú krvilačné vlky.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Boshi – Kirill Korolkov

Pôvodná cena: 0.99€

4. MosaicTouch

Táto  aplikácia sa mi veľmi páči. Je to aplikácia na rozštvorčekovanie nejakého objektu na tvojej fotke, ktorý nechceš aby ho niekto videl. Napríklad ŠPZ-ku tvojho auta alebo podobne. Následne hneď môžeš aplikáciu uploadovať na sociálnu sieť alebo si ju len uložiť do mobilu.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: MosaicTouch – SUPER EASY PIXELATION- – Shota Nakagami

Pôvodná cena: 0.99€

5. Bright Skies 3D

Ak patríš medzi fanúšikov sci-fi, tak si stiahni túto skvelú aplikáciu. Podstatou hry je boj proti nepriateľským mimozemšťanom, ktorí ti bránia v ďalšom postupe. Hra je veľmi pekne spracovaná čo sa grafiky týka.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Bright Skies 3D – Wicked Gerbil Independent Games

Pôvodná cena: 0.99€

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.