V tomto článku Vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Refly Keyboard

Veľmi zaujímavá klávesnica pre systém iOS 8. Prináša totiž jednoduché obrázkové skratky, pod ktoré si môžete umiestniť ľubovoľnú odpoveď. Tvorcovia tejto aplikácie evidentne pochopili, že písanie zložitých odpovedí jednou rukou na nových iPhone je takmer nemožné.

Pôvodná cena: 0,99$

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Refly Keyboard – Quick Text Message – Kunming Syna Mediatech Co.,Ltd

2. Got2Doo

Aplikácia Got2Doo umožňuje naplánovať si každú jednu činnosť v prebehu dňa. Toto vám zaručí, že všetky vaše aktivity budete vždy zvládať bez problémov a na konci dňa vám zostane ešte nejaký ten voľný čas.

Pôvodná cena: 0,99$

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Got2Doo organize your Life – Kai Schafer

3. IronBox Passwords

Táto aplikácia umožňuje bezpečné ukladanie Vašich hesiel, ktoré budú pod ochranou všemocného TouchID. Toto umožní, že všetky Vaše heslá ostanú v bezpečí a ak náhodou na niektoré zabudnete tak si ho jednoducho môžete overiť.

Pôvodná cena: 4,99$

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: (IronBox Passwords – LOCKBOX LLC)

4. Loop

Jedná sa o aplikáciu, ktorá spĺňa úlohu plnohodnotného hudobného prehrávača pre Váš iPhone. Aplikácia sa vyznačuje jednoduchým ovládaním a taktiež intuitívnym prostredím. Ak máte radi hudbu, zapáči sa vám.

Pôvodná cena: 0,99$

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: (Loop – Music Player by EUX – Jung Hee Lee)

5. Notas

Aplikácia, ktorá svojím názvom evokuje dojem, že pochádza od českého alebo slovenského vývojára. Umožňuje všetky funkcie, ktoré by ste si želali od jednoduchého zápisníku. Podľa nás je veľmi jednoduchá na ovládanie a to je len dobre.

Pôvodná cena: 2,99$

  Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: (Notas – take notes – AppSequence)

Zdroj: bgr.com

Prečítajte si tiež  Japonci pripravte sa na Fukubukuro!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.