V dnešnom článku Vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Cool Holiday Wallpapers

Pomaly ale isto sa blíži čas letných dovoleniek, a preto vám prinášame aplikáciu, ktorá do tejto atmostféry naladí aj vaše iZariadenia. Aplikácia obsahuje veľké množstvo rôznych wallpaperov, ktoré oživia plochu Vášho iPhone, iPodu či iPadu.

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Cool Holiday Wallpapers – Pocket Books

Pôvodná cena: 0,99$

2. NC – Twitter Widget for Notification Center

Jedná sa o užitočnú aplikáciu, ktorá sa bude hodiť každému milovníkovi sociálnej siete Twitter. Aplikácia totiž obsahuje widget, na ktorom vám neustále vypisuje tie najzaujímavejšie a najdôležitejšie informácie z vášho účtu.

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: NC – Twitter Widget for Notification Center – Manjunath Phulari

Pôvodná cena: 1,99$

3. Data Widget

Jedná sa o veľmi užitočnú aplikáciu, ktorá Vás formou widgetu neustále upozorňuje na aktuálny stav vašich prečerpaných dát. Vďaka tejto aplikácii tak budete môcť lepšie hospodáriť s vaším dátovým balíčkom.

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Data Widget – Jerry Jee

Pôvodná cena: 1,99$

4. Internet Speed Test Pro – Mobile

Táto aplikácia sa mnohým ľuďom v Čechách a na Slovensku bude určite hodiť. Dokáže totiž zmerať rýchlosť internetového pripojenia, ktorá je v mnohých oblastiach našej krajiny doslova mizivá. Podľa nás je to užitočná aplikácia.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Internet Speed Test Pro – Mobile – Yuhi Dev

Pôvodná cena: 1,99$

5. Dream Talk Recorder Pro

Opäť tu dnes pre vás máme aplikáciu, ktorá vám pomôže so sledovaním vášho spánku. Je to veľmi jednoduché, aplikácia nahráva celú noc to, čo rozprávate zo sna. Stačí ju len zapnúť a zaspať. Zariadenie automaticky rozpozná, keď začnete rozprávať a nahrá všetko, čo poviete.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Dream Talk Recorder Pro – Sajid Niazi

Pôvodná cena: 1,99$

Prečítajte si tiež  Apple propaguje Apple Music cez filter na Snapchate!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.