V dnešnom článku Vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že za aplikácie bude treba opäť platiť za hodinu, deň či týždeň.

1. Chemio

Skvelá aplikácia, určená pre študentov, ktorí sa v budúcnosti plánujú živiť chémiou. Pomocou tejto aplikácie budete mať vo svojom iPade dostupnú kompletnú periodickú sústavu prvkov, spolu s ich vlastnosťami a taktiež s kalkulačkou na výpočet vlastností rôznych zlúčenín.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Chemio – A Student’s Chemical Reference – AppBit Software, LLC

Pôvodná cena: 1,99$

2. 3D Retina Wallpapers

Máme tu ďalšiu aplikáciu pre milovníkov wallpaperov. Vďaka tejto aplikácii, ktorá už ako je zvykom, obsahuje skutočne veľmé množstvo najrôznejších tapiet s 3D efektom, budete mať plochu svojho iZaradenia stále dostatočne “živú”.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: 3D Retina Wallpapers – FANTASY APPS

Pôvodná cena: 4,99$

3. Ringtone gold edition

Ak už nechcte používať predvolené vyzváňania na vašom iPhone, tak táto aplikácia by vás mohla zaujímať. Pomocou nej si totiž budete môcť vytvoriť ľubovolné zvonenie z vašej najobľúbenejšiej pesničky.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Ringtone gold edition – byss mobile

Pôvodná cena: 2,99$

4. Speed PRO Multiplayer

Skvelá a zábavná hra využívajúca mapy, ktorá vás prinúti byť v pohybe. Pomocou tejto aplikácie budete môcť závodiť so svojimi priateľmi v tom, kto sa ako prvý dostane na vopred dohodnuté miesto.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Speed PRO Multiplayer – Mother Tucker LLC

Pôvodná cena: 1,99$

5. Mahjong◄ HD

Skvelá hra, ktorá bola svojho času fenoménom, je dnes úplne zdarma. Vďaka tejto populárnej hre si budete môcť precvičovať myslenie, postreh. Táto hra vám pomôže skrátiť dlhé a nudné chvíle.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Mahjong◄ – Kristanix Games

Pôvodná cena: 1,99$

Prečítajte si tiež  Spoločnosť Apple vydala prvú beta verziu nového systému visionOS. Kto ju môže testovať?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.