V dnešnom článku vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Find Tower

Skvelá aplikácia, ktorá dokáže vyhľadať najbližšie veže, ktoré pokrývajú územie mobilným signálom. Pomocou tejto aplikácie už nebudete musieť pátrať po miestach s najlepším pokrytím.

Pôvodná cena: 3,99$

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Find Tower – Locate all the cell phone GSM 3G 4G & LTE BTS antenna towers around you using wifi GPS to boost reception ! – Giacomo Balli

2. Travel List

Užitočná aplikácia, ktorá sa bude určite hodiť každému cestovateľovi. Do tejto aplikácie si jednoducho poznamenáte všetky potrebné veci, ktoré si so sebou musíte zobrať. Čiže ak radi cestujete bude sa vám táto aplikácia určite páčiť.

Pôvodná cena: 1,99$

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Travel List – Trip Packing and Planning – Leonardo Nakashima

3. Runtastic Squats PRO

Runtastic patrí medzi najobľúbenejšie aplikácie určené na rôzne športové aktivity. Dnes je zadarmo aplikácia Runtastic Squats PRO, ktorá funguje ako Váš osobný tréner. Ak radi športujete táto aplikácie ja práve pre vás.

Pôvodná cena: 1,99$

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Runtastic Squats PRO – Workouts + Trainer – runtastic

4. SkySafari 4

Zaujímavá aplikácia, ktorá sa bude páčiť každému vesmírnemu objaviteľovi. Pomocou tejto aplikácie sa jednoducho zorientujete na oblohe. Môžte pozorovať známe hviezdy, súhvezdia a spoznávať  veľa ďalších nových.

Pôvodná cena: 2,99$

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: SkySafari 4 – Simulation Curriculum Corp.

5. BLiP

Je to hra na dlhé, nudné chvíle. S touto hrou vám čas ubehne rýchlejšie. Jedná sa o logickú hru, v ktorej máte za úlohu dostať malý svetelný štvorček z jedného miesta na druhé. Ak vás hra chytí už vás tak ľahko nepustí.

Pôvodná cena: 0,99$

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: BLiP – Square Bear Games Ltd.

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.