V dnešnom článku Vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Lost Friends?

Aplikácia určená pre ľudí, ktorí v dnešnej sociálnej dobe nedokážu žiť bez svojho Facebooku a kladú mu až priveľký význam. Ak sa vám stalo, že ste mali 300 priateľov a v jeden moment už len 298 a neviete zistiť, kto mal odvahu si vás vymazať, tak táto aplikácia vám v tom zaručene pomôže.

- Reklama -

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Lost Friends? – Unfriended for Facebook – Magnus Linderud

Pôvodná cena: 1,99$

2. Stickyboard 2

Zaujímavá aplikácia, ktorá vám pekným a prehľadným spôsobom umožní zaznamenávať si vaše denné povinnosti. Pomocou tejto aplikácie si budete môcť vytvárať rýchle nálepky, na ktorých budete mať zapísané čo vás v daný deň čaká.

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Stickyboard 2 – Qrayon, LLC

Pôvodná cena: 4,99$

3. aTimeLogger 2

Ak hrá vo vašom živote time management veľkú úlohu, určite by ste si mali stiahnuť túto aplikáciu. Pomocou nej totiž veľmi jednoducho zistíte, koľko času trávite pri jednotlivých činnostiach v priebehu určitého časového obdobia.

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: aTimeLogger 2 – Personal Time Tracker & Time Sheet – BGCI

Pôvodná cena: 2,99$

4. Full HD Pink Wallpapers

Aplikácia určená prevažne ženám ponúka na výber z veľkého množstva wallpaperov, ktoré majú jednu vec spoločnú. Na všetkých je dominantnou farbou ružová a práve preto si každá dáma bude môcť zladiť telefón do svojej obľúbenej farby.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Full HD Pink Wallpapers – App Lords

Pôvodná cena: 4,99$

5. Demolition Physics

Zaujímavá 3D hra určená pre všetkých, ktorí radi niečo demolujú. Pomocou tejto hry budete môcť nechať voľnú cestu vašim demolačným chúťkam a ničiť rôzne objekty s realistickou fyzikou. Ak sa chcete odreagovať a niečo zničiť, táto aplikácia je pre vás ako stvorená.

Aplikácia si môžte stiahnuť priamo tu: Demolition Physics – Aliaksandr Branavets

Pôvodná cena: 2,99$

 

 

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.