V dnešnom článku vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Music Tutor

Ak patríte medzi ľudí, ktorých baví hudba a rozhodli ste sa priučiť hudobnému remeslu, tak táto aplikácia je určená práve pre vás. Obsahuje zbierku veľkého množstva nôt a vašou úlohou je správne odpovedať na otázky, ktoré vám pokladá.

- Reklama -

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Music Tutor (Sight Reading Improver) – JSplash Apps

Pôvodná cena: 1,99$

2. Phone Drive

Skvelá aplikácia Phone Drive obsahuje funkciu, ktorú ocení azda každý. Umožňuje totiž vytvoriť z Vašeho iOS zariadenia akýsi typ externého úložiska, do ktorého si budete môcť pomocou WiFi ukadať rôzne dokumenty.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Phone Drive – Eightythree Technology

Pôvodná cena: 1,99$

3. Basketball Blueprint

Skvelá aplikácia, ktorú ocení asi každý hráč basketbalu alebo jeho tréner. Aplikácia totiž umožňuje vytvárať a prezerať si rôzne stratégie a tréningy a taktiež na iPade umožní rýchle nakreslenie celej akcie ako na papier.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Basketball Blueprint – Drills, Plays, Diagram Tool and Practice Planner for Coaches – Knowledge Spot Inc.

Pôvodná cena: 4,99$

4. Rhythm Pad

Ďalšia aplikácia v našom zozname, ktorá je určená pre hudobníkov. Pomocou tejto aplikácie si na vašom iPade či iPhone budete môcť namixovať vlastnú pesničku pomocou rôznych umelých tónov a zvukov. Táto aplikácia sa používa veľmi jednoducho. Určite sa vám zapáči.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Rhythm Pad (Drums/Drum Pad) – JSplash Apps

Pôvodná cena: 2,99$

 5. IQ Test™

Ak máte radi neustále testovanie svojich znalostí či postrehu tak túto aplikáciu by ste mali mať vo svojom Apple zariadení. Obsahuje niekoľko testovacích IQ otázok spolu s riešením. Pomocou aplikácie zistíte, aké je približne vaše IQ. A skóre môžte zdielať na Facebooku.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: I.Q. Test® – Santiago Romani Castroman

Pôvodná cena: 2,99$

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.