Priznáme sa, že hneď ako sme túto hru objavili v AppStore, neočakávali sme, že bude taká návyková. Táto hra je naozaj jednoduchá a jej hranie doslova primitívne, no v prípade, že sa do toho dostanete, získa si vás a vy ju budete nenávidieť podobne ako nedávny fenomén menom Flappy Bird!

aa

Názov tejto hry je naozaj zaujímavý a doslova vystihuje to, ako jednoducho hra pôsobí. Ovládať ju vlastne budete len jedným jediným dotykom, podobne ako Flappy Bird. Hra však ponúka na rozdiel od tohto fenoménu aj levely, ktoré sú časom náročnejšie! Nebojte sa, nebudete tu prelietavať vodovodné trúbky. Princíp tejto hry je úplne iný. Pred vami sa točí koleso, z ktorého vytŕča  niekoľko čiar (záleží od levelu) a na konci týchto čiar sa nachádzajú čierne bodky. Tieto bodky jednoducho nemôžte trafiť, lebo začnete hrať daný level odznova. No a čím ju nemôžte trafiť? Nemôžte ju trafiť druhými čiernymi bodkami, ktorých je stále viac (Na každej čiernej bodke, ktorou triafate sa nachádza aj jej poradové číslo, aby ste vedeli, koľko vám ich ešte ostáva trafiť). V podstate ich musíte len zaradiť medzi čiary s čiernymi bodkami. Áno, pravdepodobne ste z toho, čo sme práve napísali absolútne nepochopili pointu hry a príde vám ako extrémne náročná. opak je však pravdou a odporúčame vám zamieriť do AppStore a vyskúšať ju! Zatiaľ sme sa dostali len do 32 levelu, no hra nás stála pomerne veľa nervov najmä po dosiahnutí 24 levelu. Pokiaľ teda nemáte čo robiť a potrebujete zabiť čas, stiahnite si túto zábavku a zrazu budete mať roboty kopec!

- Reklama -

aa stiahnete tu:(aa – General Adaptive Apps Pty Ltd)

aa-svetapple.sk
aa-svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.