Počasie len s Ventusky

Samozrejme, v článku o aplikáciách vhodných na zimu nemôžeme vynechať aplikáciu na spoľahlivú predpoveď počasia. Na trhu je nespočetné množstvo aplikácií a pre každého sa nájde iná. Ventusky nás prekvapila nadpriemerným hodnotením a množstvom zobrazených údajov.

Ventusky ponúka veľmi presnú predpoveď počasia a mapu s vývojom počasia v širšej oblasti. Môžete zistiť, kedy prídu zrážky alebo odkiaľ fúka vietor. Jedinečnosť aplikácie spočíva v tom, že zobrazuje veľké množstvo údajov – teplotu, vietor, oblačnosť, zrážky, tlak vzduchu, sneh a ďalšie užitočné údaje.

Nakupovanie na dosah ruky

Nezáleží na tom, či vonku prší, fúka alebo sneží, nákupy si môžete vychutnať v pohodlí domova s kávou v ruke. A nie je to len obyčajné nakupovanie na bežnom e-shope, vybrali sme pre vás módny outlet s oblečením, dekoráciami a drobnou elektronikou za jedinečné ceny.

Aplikácia Zalando Lounge sa ľahko používa a je prakticky rozdelená na kampane. Kampane sa pravidelne menia a môžu si ich vybrať ženy, muži aj deti. Ideálne na zimu, keďže kvalitné a značkové oblečenie môže (nepríjemne) prekvapiť vysokou cenou. Našťastie sú outletové ceny také príjemné, že sa nemusíte báť nakupovať. Nový šatník a prípadne aj obnovu dekorácií zvládnete za pár minút.

Hádajte, kto som

Nepriaznivé počasie môže prekaziť aj tie najlepšie plány. Chcete si užiť zábavné popoludnie s priateľmi alebo rodinou? Už vás nebaví hrať sa v daždi stále dokola a poznáte vedomostné hry naspamäť? Možno vám pomôžu aplikácie so zábavnými hrami. Našli sme 2 dobre hodnotené a bez toho, aby ste za ne museli hneď platiť.

HeadBand, jedna z najlepších párty hier, je ideálna aplikácia na večery plné zábavy a smiechu s priateľmi a rodinou. Je to zábavná a pútavá hra, ktorá bude výzvou pre vašu predstavivosť a kreativitu a zároveň vás prinúti hádať slová a frázy na obrazovke. Táto hra so 6 000 slovami a viac ako 60 balíčkami je preložená do 8 jazykov, vrátane Slovenčiny, a každý jazyk má svoj vlastný balíček!

GuessUp je zábavná variácia obľúbených šarád, hlášok a hádacích hier. Ideálna voľba pre zábavný herný večer s priateľmi a rodinou. Jednoducho priložte telefón k čelu a hádajte slovo na obrazovke, zatiaľ čo vaši priatelia napodobňujú, píšu a vydávajú sa za rôzne slová.

Kam ísť lyžovať?

Nadšenci lyžovania a snowboardingu sa nezaobídu bez aplikácie iSKI Slovakia. Môžete v nej zistiť aktuálne počasie, snehovú pokrývku, prezrieť si živé kamery a, samozrejme, nájsť všetky informácie o lyžiarskom stredisku, ktoré ste si vybrali alebo máte v okolí. Strediská môžete tiež filtrovať podľa kategórií.

Prečítajte si tiež  Chlapík preťažil 1,5 TB RAM v Macu Pro za vyše 30 000€. Stačil mu na to Google Chrome!

Ak sa vám aplikácia páči, existujú zahraničné kópie s rovnakými funkciami. Je to ideálny spôsob, ako mať prehľad a vybrať si stránku, ktorá vyhovuje vašim požiadavkám.

V horách sa dá ľahko stratiť

Z podobného prostredia máme aplikáciu Horská záchranná služba. Je vhodná pre všetkých, ktorí sa vyberú na výlet alebo za športom do hôr. Nikdy nezabúdajte na svoju bezpečnosť, pretože ľudia sa na týchto miestach často strácajú alebo sa zrania.

Spoliehať sa len na telefón nie je vždy ideálne, pretože nie vždy nájdete signál. Aplikácia vás lokalizuje pomocou GPS, vďaka čomu môžete ľahko zavolať horskú službu a zároveň jej poslať svoju polohu.

Okrem toho aplikácia ponúka pokyny pre núdzové situácie, prvú pomoc alebo postup v prípade lavíny.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJINZERCIA
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.