Pokiaľ používate staré alebo nelegálne verzie operačného systému Windows, prípadne balíka MS Office, môžete mať potencionálny problém pred kybernetickými hrozbami. Práve s týmto vám však môže pomôcť výpredaj na Godeal24.

V rámci tejto akcie môžete získať napríklad Microsoft Office 2021 Pro už za 24,25 € pričom bežná cena tohto balíka dosahuje až 579 € čo je extrémny rozdiel. Aby toho nebolo málo, oveľa lacnejší je aj Windows 11 Pro, ktorý teraz kúpite už za 10,25 €. A pokiaľ hľadáte MS Office Home & Business 2021 pre váš Mac, teraz ho kúpite už za 59,96 €, čo je oproti pôvodnej cene 299 € taktiež super úspora.

Windows a MS Office v časovo limitovanej ponuke

Balíky Windows + MS Office, s ktorými ušetríte

Kúpte väčšie množstvo, získajte väčšie zľavy

Až 50 % zľava na Windows a MS Office s kódom GG50

Prečítajte si tiež  Najlepšie filmy, v ktorých hrá Tom Hardy

Ďalšie nástroje za fantastické ceny

Microsoft chystá pre Windows 11 viac umelej inteligencie 

Spoločnosť Microsoft oznámila významnú aktualizáciu pre Windows 11, ktorá bude zahrňovať viac umelé inteligencie. Nová verzia služby Bing s ChatGPT bude k dispozícii na vyhľadávacom paneli, aby používateľom uľahčila používanie AI bota. Táto aktualizácia naznačuje budúcnosť umelé inteligencie a stavia Microsoft na čelo špičkových inovácií.

Microsoft sa odhodlane zameriava na umelú inteligenciu a modernizuje prehliadač Edge s možnosťami umelého učenia. Taktiež integruje AI do aplikácií balíka Office, aby poskytol používateľom dokonalú používateľskú skúsenosť.

Toto je skvelý dôvod, aby ste nečakali a vyskúšali si silu a schopnosti umelé inteligencie na vlastnej koži. Zvýšte svoju produktivitu a spoluprácu na novú úroveň už dnes!

Zdroj: GoDeal24

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -