Herné štúdio Rovio len nedávno sľúbilo vydanie úplne nového pokračovania dnes už leg endárnej mobilnej hry Angry Birds, ktorá si pred niekoľkými rokmi užila neuveriteľnú popularitu a svojich priaznivcov si zachováva do dnes. Práve dnes je 30. júla a s ním prichádza aj veľké vydanie Angry Birds 2. Hra je už dostupná v AppStore a vzhľadom na to, že je úplne zadarmo, tak si ju bezproblémov môžeš nainštalovať aj ty!

Angry Birds 2

Angry Birds 2 prichádzajú ako nástupca legendárnej hry, ktorá po prvýkrát vyšla ešte v roku 2009, kedy ju vydalo kedysi maličké herné štúdio Rovio. Vzhľadom na to, že hra zaznamenala fenomenálny úspech a po vydaní prvého dielu sme sa dočkali ešte rôznych remake verzií, tak nejak sa očakávalo, že by časom mohlo prísť aj pokračovanie prvého dielu. To prichádza práve dnes a používateľov poteší príjemnou grafikou či mnohými misiami.

- Reklama -

Hra je úplne zadarmo a okrem niekoľkých in-app nákupov si ju viacmenej môže stiahnuť ktokoľvek, kto vlastní iPhone s nainštalovaným aspoň iOS 7, čo znamená, že by nemal byť problém ani s iPhonom 4. Hra je síce mierne graficky poupravená a dočkali sme sa aj napríklad zmeny počasia, stále je však rovnakého formátu, čo síce niekoho môže mierne sklamať avšak práve táto jednoduchá grafika je to, čo hru spravilo populárnou. Práve preto, pokiaľ si bol fanúšikom prvých Angry Birds, určite vyskúšaj aj pokračovanie. Veď je úplne zadarmo!

Sťahuj Angry Birds 2 kliknutím na tento link

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.