Včera sme vám ukázali v podstate skrytú aplikáciu Activity, ktorá síce je súčasťou aktualizácie iOS 8.2, no bežný používateľ ju uvidí až po tom, ako prepojí hodinky so svojim iPhonom cez aplikáciu Apple Watch. Dnes sa opäť ukázal Hamza Sood a ukazuje nám, ako bude vyzerať práve aplikácia Apple Watch po pripojení hodiniek.

Apple Watch

Určite ste si všimli, že vám po inštalácií aktualizácie iOS 8.2 pribudla do vášho iPhonu aplikácia Apple Watch. Je to síce pekné, no v súčasnej dobe je prakticky nepoužiteľná a jediná vec, ktorú ponúka a hlavne, ktorú môžte aj v súčasnosti využiť je sledovanie videí s Apple Watch, ktoré sú vo Full HD kvalite a 60FPS. To, čo je pre nás nepredstaviteľné, je pre vývojára Hamza Sooda bežná rutina a tak sa mu podarilo s jeho znalosťami programovacích jazykov aplikáciu „odomknúť.“

- Reklama -

Hamza nám pomocou screenshotov z jeho iPhonu odkryl to, ako bude vyzerať prostredie aplikácie po tom, ako iPhone spárujete s vašími hodinkami Apple Watch. Môžeme tu napríklad vidieť jednotlivé položky nastavení či aplikácie. Objavila sa tu dokonca aj zaujímavosť, že pre fotografie tu bude určených 75mb. Možno sa vám to zdá na prvý pohľad ako veľmi málo, no pokiaľ vezmeme do úvahy fakt, že pôjde o zmenšený formát AW a do 75MB  sa vojde až 500 fotografií, tak to je viac než slušné!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.