Chlapci z 2K Games nás touto správou veľmi potešili, keď ju zverejnili na svojom Twitterovom účte. Áno, čítate správne, Bioshock vyjde na iOS a to možno ešte počas tohto leta.

Chlapci z 2K opäť prekvapili

Chlapci z Českého štúdia 2K Games opäť prekvapili a zároveň potešili množstvo používateľov! Na svojom Twitterovom účte totiž zverejnili správu o pripravovanom Bioshocku, ktorý už čoskoro vyjde na iOS. V hre nás nebudú čakať nijaké zbytočné In-App nákupy, a tak si ju budeme len z ľahkými zmenami (v ovládaní), vychutnať tak ako na PC. Dátum vydania zatiaľ nie je úplne známy, no predpokladá sa, že to bude niekedy počas tohto roka, či dokonca počas leta. Cena hry zrejme nebude malá, uvažuje sa o 10 až 20 dolároch. Treba však podotknúť, že v hre nebudú nijaké In-App nákupy, a tak za túto sumu dostanete plnohodnotnú hru!

Little-Sister-and-Big-Daddy
Bioshock na iPade… Pôjde o hru z rovnakým dejom ako v originále na PC – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.