Bola oznámená hra Futurama: Game of Drones

0
Futurama: Game of Drones-Svetapple.sk

A je to tu! Konečne sme sa dočkali! Spoločnosť Fox Digital Entertainment sa spojila s nemeckými vývojármi Woog, ktorí vytvoria mobilnú hru s titulom Futurama: Game of Drones.

Futurama: Game of Drones

V hre budeš s posádkou Planet Express viesť obchodnú vojnu proti dopravenej spoločnosti MomCo. Zároveň budeš doručovať náklad do nebezpečných a zradných prostredí a riešiť hádanky s Dronmi. Znie to pekne nezrozumiteľne, ale snáď sa čoskoro dozvieme viac o tejto hre. O dobrý výsledok by sa mali postarať herné legendy Dave Grossman (Secret of Monkey Island, The Wolf Among Us), Jonathon Myers (Hra o tróny: Ascent) a Patric M. Verrone (člen pôvodného autorského tímu). Dátum vydania hry nebol ešte presne stanovený, bohužiaľ ani orientácia. Ale určite sa už všetci tešíme. Kto by predsa nemal rád Futuramu a jej známe hviezdy, Bender, Leela, Fry, Hermes a ostatní. O ďalších informáciach ohľadne tejto hry ťa budeme ešte určite informovať.

 

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk