Pred pár dňami sme vás informovali o tom, že BMW ako prvá značka začne poskytovať CarPlay vo svojich vozidlách za ročný poplatok 80$. Po novom na predplatné CarPlay od BMW doplatí aj Toyota.

3Na predplatné CarPlay od BMW doplatí aj Toyota.

Na predplatné CarPlay od BMW doplatí aj Toyota.

Počuli ste už o vozidle Toyota Supra? Áno, možno potom viete aj to, že jej nová generácia je postavená v spolupráci s mníchovským BMW. Tento krok mnohí kritizujú avšak Toyota si svoje vozidlo vyladila sama. Použila ale motor, prevodovku a tiež mnohé technológie, ktoré nemecká automobilka pridala aj do modelu Z4. Jednou z týchto vecí je aj systém iDrive. Ten je síce prezlečený tak aby pôsobil ako produkt z dielne japonského výrobcu.Tí ktorí ale poznajú iDrive vedia, kde je jeho pôvod.

Nedávno sme vás informovali o tom, že spoločnosť BMW ako vôbec prvá začne ponúkať CarPlay iba za predplatné. Konkrétne dostanete vozidlo s touto technológiou na jeden rok zadarmo a potom budete platiť 80$ ročne alebo jednorázovo 300$. Platnosť však nebude ani v tomto prípade celoživotná ale 20 rokov. Práve toto môže ale spôsobiť problémy Toyote, respektíve jej používateľom.

Späť
ZDROJidropnews
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here